Dynamometry

Wyświetlanie 1 - 9 z 9 wyników
Wyświetlanie 1 - 9 z 9 wyników

Dynamometry elektroniczne

Dynamometry elektroniczne to urządzenia stosowane do pomiaru wagi, siły naciągu i nacisku. W ofercie ECI posiadamy duży wybór dynamometrów stworzonych przy użyciu technologii czujników tensometrycznych. Są to urządzenia o najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Umożliwiają komunikację z komputerem za pomocą portu USB, lub zdalne połączenie i odczyt wskazań.

Dynamometry elektroniczne są łatwe w obsłudze, dokładne w pomiarach, oraz dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcyjnych firmy TRACTEL bardzo żywotne. Najwyższa jakość połączona z przystępną ceną i dostępnością standardowych rozwiązań z zapasów magazynowych sprawiają, że Dynamometry idealnie wpasowują się w oczekiwania rynku i klientów.

Dynamometry, siłomierze elektroniczne to wydaje mierniki siły nacisku oraz ciągu.

Umożliwiają wyświetlenie precyzyjnej wartości badanej siły. Te urządzenia wykorzystywane są również do sprawdzania masy. Niektóre z modeli dynamometrów (siłomierzy) posiadają wymienne końcówki pomiarowe, do wykorzystania w wielu celach - w głównej mierze do określania różnego typu wartości.

Dynamometry wykorzystuje się prze wszystkich w laboratoriach, ale również w zakładach produkcyjnych, w działach kontroli jakości produktów. Wiele modeli typu "Dynafor" przeznacza się do kontroli precyzyjnej sił rozciągających, i badania ciężaru ładunków zawieszanych.

Do urządzeń można dokupić różnego typu akcesoria gwarantujące jeszcze dokładniejszą pracę.

Siłomierze posiadają wyświetlacze graficzne. Użytkownik otrzymuje wyniki w formie histogramu lub wykresu.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017