Drabiny do pracy na słupach

na stronę
Wyświetlanie 1 - 15 z 20 wyników
Wyświetlanie 1 - 15 z 20 wyników

Drabiny do pracy na słupach służą energetykom do wykonywania pracy serwisowej lub montażowej na słupach.

W ofercie posiadamy różnego rodzaju drabiny do pracy przy słupach oraz budowie napowietrznych linii energetycznych:

Drabiny do pracy przy słupie np model DRN-22 mocowane do słupa za pomocą linek i pasów. Zbudowane są one z różnej długości przęseł dzięki czemu możemy dowolnie konfigurować ich wysokość. Ostanie przęsło może być wykonane z tworzywa - tzw przęsło izolowane do poprawy bezpieczeństwa pracy i ochrony przed porażeniem prądem. Drabiny te posiadają zabezpieczenia w postaci szyny antyspadowej i urządzeń samohamownych.

Drabiny poziome do pracy przy serwisowaniu linii napowietrznych lub ich budowie. To drabiny trapezowe np typ SCA lub drabiny typu HOOKS płaski z hakami służącymi do ich zaczepiane o słup lub linę energetyczną. Haki są regulowane oraz obrotowe - zapewnia to uniwersalność zastosowania. Drabiny te mogą pracować w pionie - podwieszone na hakach lub w poziomie jako kładki. W przypadku tego typu drabin konieczne jest stosowanie dodatkowych zabezpieczeń antyspadowych np. w postaci szelek.

Drabiny podwieszane do pracy na słupach lub pionowych ścianach słupów - drabiny hakowe (model DRP 31 lub DRP3) To drabiny do prac pionowych przy liniach napowietrznych lub słupach. Posiadają one szyny antyspadowe co czyni je urządzeniami bardzo bezpiecznymi.
Ze względu na swoją budową mają uniwersalne zastosowanie także w przypadku innych prac np przy urządzeniach, zbiornikach lub pojazdach.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017