Drabiny ewakuacyjne

Drabiny Ewakuacyjne i Przeciwpożarowe

Drabiny Ewakuacyjne - mocowane na stałe, kotwione do budynku drabiny służące do bezpiecznego dostępu na dach i ewakuacji podczas pożarów.

Jako firma ECI - Jesteśmy Polskim producentem i wykonujemy drabiny ewakuacyjne głównie ze stali ocynkowanej - na życzenie klientów w ofercie posiadamy drabiny ewakuacyjne ze stali nierdzewnej oraz aluminiowe.

Najczęściej jednak klienci wybierają sprawdzone konstrukcje ocynkowane lub malowane.

Wszystkie drabiny ewakuacyjne wykonywane są wg. norm obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej.

Drabiny naszej produkcji cechuje trwałość konstrukcji oraz łatwość montażu. W tej chwili drabiny wykonywane są systemowo dzięki czemu możemy szybko dobrać odpowiednie elementy i moduły tak aby stworzyć produkt który będzie łatwy w samodzielnym montażu.

Firma ECI posiada wykwalifikowaną ekipę montażową drabin ewakuacyjnych oraz niezbędny sprzęt (zwyżka ; narzędzia itp)

W porównaniu do konkurencji proponujemy realne termin realizacji, gwarantujemy trwałość konstrukcji - nie wykonujemy drabin z cienkich zwijanych blach tylko z grubych profili stalowych i płaskowników. Antypoślizgowe szczeble + przemyślany projekt skutkuje tym , że nasza drabina ewakuacyjna jest bezpieczna w użytkowaniu.

Wszystkie produkowane przez nas drabiny ewakuacyjne spełniają przepisy prawa budowlanego oraz wykonywane są w oparciu a aktualnie obowiązujące normy.

Ponadto wykonujemy konstrukcje specjalne na indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Cena drabiny ewakuacyjnej jest płynna i zależy od wybranego wariant, sposobu mocowania do konstrukcji a także od specjalnych uwarunkowań montażowych. Ceny drabin prezentujemy wyłącznie w spersonalizowanych ofertach po zapoznaniu się z warunkami montażu i wymogami klientów.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ:

WSZYSTKO NA TEMAT DRABIN EWAKUACYJNYCH

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników
  • Drabiny Ewakuacyjne - Poniżej prezentujemy Państwu ofertę na dostawę i montaż drabin ewakuacyjnych. Jako Polski producent gwarantujemy , że nasze drabiny ewakuacyjne spełniają wszystkie aktualne przepisy związane z bezpieczeństwem i użytkowaniem drabiny ewakuacyjnej.

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017