Bezpieczna technika pracy na wysokości

Urządzenia do bezpiecznej pracy na wysokości to przede wszystkim drabiny podestowe, podesty aluminiowe z dużymi wygodnymi i bezpiecznymi platformami. Przy cięższych pracach budowlanych polecane są rusztowania aluminiowe przejezdne. Wygodnym rozwiązaniem są też tzw. drabiny elektryczny - są to samojezdne lub przepychane ręcznie podnośniki osobowe serii ELEVAH oraz ZP jedno lub dwuosobowe. Mogą one podnosić nawet na wysokość roboczą do 16 metrów. Specjalnością naszej firmy są rozwiązania niestandardowe takiej ka podesty do obsługi pojazdów w tym pociągów, różnego rodzaju drabiny z platformami umożliwiającymi dojścia do niekonwencjonalnych maszyny i urządzeń. W ofercie znajdą Państwo także zabezpieczenia przed upadkiem , drabiny słupowe , drabiny podwieszane, oraz drabiny do pracy pod napięciem - drabiny dielektryczne z tworzywa sztucznego.

Bezpieczna technika pracy na wysokości 

Podkategorie

 • Rusztowania jezdne i fasadowe

  Rusztowania to wyposażenie niezbędne do wykonania wielu prac na wysokości. Poza cechami zapewniającymi możliwość efektywnego ich wykorzystania, muszą gwarantować też bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Szeroki wybór ofert na rynku sprawia, że każdy może wyposażyć się w rusztowania idealnie dostosowane do jego potrzeb. Rusztowania aluminiowe doskonale nadają się do prowadzenia prac wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Ich odporność na czynniki zewnętrzne oraz łatwość montażu pozwalają przyspieszyć wykonanie prac. Rusztowanie jezdne, to rozwiązanie idealne dla osób wymagających możliwości szybkiego i sprawnego przemieszczani konstrukcji w obrębie prowadzonych prac. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz rozwiązań zabezpieczających osoby pracujące na wysokości, sprawia, że każdy z Państwa zyska możliwość zapewnienia najlepszych warunków pracy sobie oraz swoim pracownikom. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań sprawdzonych i cenionych, zapewnicie sobie możliwość wykonania najtrudniejszych zadań.

 • Drabiny, podesty, schody, przejścia

  Drabiny wielofunkcyjne, magazynowe aluminiowe, rozstawne z jednostronnym wejściem, stalowe, przystawne ze szczeblami, przystawne ze stopniami, wysuwane 2 - elementowe - przystawne, wysuwane 3 - elementowe - przystawne, schody drabinowe - rusztowania drabinowe, drabiny dielektryczne, teleskopowe, przegubowe, przysłupowe, zawieszane na słupach, pomost zawieszany do pracy na słupie, izolowane, rozstawne wielofunkcyjne, dachowe, strażackie, wykonania specjalne.

 • Podnośniki mobilne i stacjonarne
  Przedstawiamy Państwu podnośniki osobowe i towarowe - samojezdne i ręcznie przemieszczane. Ponadto w naszej ofercie znajdują się lekkie platformy przemieszczane ręcznie, samojezdne, podnośnik do płyt kartonowo gipsowych w najlepszej na rynku cenie, aluminiowy podnośnik towarowy i nie tylko. Sprawdź już teraz!.
 • PLATFORMY PODWIESZANE
  Platformy robocze do prac na wysokościach, takich jak: malowanie, mycie okien na wieżowcach, uszczelnianie, prace naprawcze i wielu innych. Platformy gwarantują najwyższe bezpieczeństwo.
 • Ochrona przed upadkiem z wysokości
  Osprzęt zapewniający ochronę przed upadkiem z dużych wysokości w postaci szelek, linek zabezpieczających, zaczepów linowych i nie tylko. Sprawdź najlepsze dostępne na rynku zabezpieczenia do prac wysokościowych.
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017