Wiertarki

Wiertarki stołowa, słupowe, magnetyczne, kolumnowe oraz frezarki i wiertarko-frezarki

Podkategorie

  • Magnetyczne
    Narzędziem łączącym doskonałą precyzję, porównywalną z tą, jaką cechują się urządzenia montowane w sposób trwały, przy jednoczesnym zachowaniu mobilności, jest wiertarka magnetyczna. Jest to rozwiązanie, które na stałe zagościło na wyposażeniu większości zakładów produkcyjnych oraz usługowych. Dzięki niemu mamy możliwość wykonania precyzyjnych odwiertów w elementach metalowych. Wiertarki magnetyczne posiadają specjalnie zaprojektowane podstawki, zapewniające stabilną pozycję w czasie wykonywania pracy. Szeroki wybór dodatkowego wyposażenia oraz łatwość montażu wierteł o dowolnych parametrach sprawia, że praca nimi staje się o wiele łatwiejsza. Jakość wykonanych prac takim urządzeniem zapewnia, że świadczone przez Was usługi i wytwarzane wyroby, zyskają uznanie klientów. Wiertarki magnetyczne znajdujące się w ofercie najlepszych producentów to również gwarancja niezawodności. W ramach wsparcia technicznego zyskują Państwo gwarancję, że wszelkie problemy zostaną rozwiązane w tempie ekspresowym.
  • Stołowe
    Do najważniejszych narzędzi jakie znajdują się w większości warsztatów, tak tych będących miejscem prowadzenia działalności gospodarczej, jak też tych będących do prywatnego użytku, zaliczają się wiertarki stołowe. Zapewniają one możliwość precyzyjnego wykonywania wierceń oraz obróbki delikatnych materiałów.
  • Kolumnowe i słupowe
    Tam gdzie ważna jest precyzja, tam konieczne staje się zastosowanie urządzeń najwyższej jakości. Wiertarki kolumnowe są urządzeniami pozwalającymi na wykonanie większości prac w sposób precyzyjny i stosunkowo szybki. Czas wykonania poszczególnych prac oraz ich efekt to kluczowe czynniki wpływające na to, jak będą odbierane produkty firmy na rynku. Jeśli chcą Państwo zagwarantować sobie i swoim klientom wysoką jakość, koniecznie musicie się zapoznać z ofertą najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Wiertarki kolumnowe, pochodzące od renomowanych producentów wpłyną pozytywnie na wydajność Waszej firmy oraz możliwość redukcji kosztów własnych. Zwiększenie wydajności oraz minimalizacja kosztów przy jednoczesnym utrzymaniu, a nawet poprawie jakości, zapewni że wasza firma będzie rozwijała się w sposób dynamiczny. Wysokiej jakości urządzenia oraz osprzęt to również gwarancja niezawodności i możliwości prowadzenia nieprzerwanej produkcji oraz świadczenia usług. Inwestycje w sprzęt zapewniają ogromne możliwości.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017