Osprzęt do wózków widłowych

Prezentujemy Państwu gamę osprzętu i akcesoriów do wózków widłowych, zwiększających wydajność, możliwości i bezpieczeństwo pracy. Osprzęt montowany jest na widłach wózka lub bezpośrednio na karetce. Zastosowanie tych produktów pozwala zmniejszyć czas i koszta związane z pracą innych urządzeń i ludzi, zapewniając przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Osprzęt do wózków widłowych wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami i posiada wymagane oznakowanie i dokumentację.

Podkategorie

 • Platforma robocza do wózka widłowego

  Platforma robocza do wózka widłowego umożliwia podnoszenie ludzi przy użyciu wózka. Kosz osobowy przydatny jest w dorywczych pracach na wysokości, takich jak konserwacje, drobne naprawy, obsługa urządzeń itp.

 • Kontenery przechylne wysypowe

  Kontenery przechylne samowyładowcze do wózków widłowych idealne do przewozu materiałów sypkich, gruzu, odpadów. Polski producent gwarantuje wysoką jakość wykonania.

 • Kontenery z otwieranym dnem

  Kontener z otwieranym dnem służy do przewozu i szybkiego rozładunku materiałów sypkich; gruzu; odpadów itp. Przystosowany do obsługi wózkiem widłowym. Dno otwiera się linką z pozycji operatora lub manualnie dźwignią.

  Kontenery do obracanych wideł. Kontenery wysypowe z uchylną burtą.

 • Uchwyt do transportu beczek
  Chwytak do beczek to doskonałe narzędzie do transportu beczek stalowych oraz beczek z tworzywa. W ofercie posiadamy pojedyncze podwójne oraz potrójne chwytaki do beczek. Także w wyk. ze stali nierdzewnej.
 • Pług do odśnieżania
  Pług do odśnieżania nadaje się do odśnieżania placów manewrowych, terenów fabryk, oraz chodników. Pług posiada przestawny lemiesz - odśnieżanie na lewy lub prawy bok. Pług odśnieżny to narzędzie które w prosty sposób przemieni zwykły wózek widłowy w półprofesjonalny pług.
 • Widły i przedłużki do wideł

  W celu podnoszenia nietypowych ładunków proponujemy zakup przedłużek do wideł wózka. Przedłużki do wideł wykonujemy wg. tabeli wymiarów i udźwigów a także na zamówienie.

 • Szufle mechaniczne i szufle hydrauliczne

  Szufle mechaniczne i szufle hydrauliczne służą do przewozu i transportu materiałów sypkich, np. kamieni, żwiru, zbóż. Szufle nadają się także do odśnieżania placów i terenów przyzakładowych.

 • Uchwyt z hakiem obrotowym na widły

  Nakładka na widły wózka (uchwyt z hakiem) służy do powieszania różnego sprzętu np. wagi, zawiesi pneumatycznych lub magnetycznych Uchwyty wyposażone są w haki skrętne które umożliwiają swobodne manipulowanie i obracani podwieszonym sprzętem lub towarem.

 • Wysięgnik z hakiem
  Wysięgnik z hakiem to urządzenie które przydaje się do przemieszczania gabarytowo dużych towarów lub urządzeń lub wyjmowania ich z miejsc gdzie nie łatwo wjechać wózkiem np. piece ; regały;. Przydają się take w rozładunku długich kontenerów do których nie ma możliwości podjechania wózkiem.
 • Kontenery samowyładowcze

  Kontenery samowyładowcze do transportu wózkami widłowymi służą głównie do transportu odpadów produkcyjnych , wiór i ścinek. Można w nim transportować wszelkiego rodzaju substancje sypkie. Kontener samowyładowczy możemy wyposażyć w podwójne dno oraz zawór spustowy. Jesteśmy polskim producentem Kontenerów samowyładowczych. W opcji każdy kontener samowyładowczy może posiadać specjalny zderzak który powoduje przechył koleby po dojeździe do krawędzi lub ścianki kontenera docelowego do którego wysypana zostanie zawartość. Kontenery samowyładowcze posiadają sztywną mocną i solidną konstrukcję stalową popartą wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu tego typu osprzętu do wózków widłowych.

 • Trawersa, nakładki na widły z trawersami
  Trawersy służą do transportu elementów o dużych szerokościach i gabarytach. Umożliwiają wyważenie i podczepienie elementu w kilku różnych punktach. Trawersy wykonujemy ze stałym lub zmiennym rozstawem punktów w których podwieszany jest dany element.
 • Trawersa przestawna - wysięgnik z hakiem
  Trawersa przestawna nadaje się do transportowania szerokich i długich elementów. Po przestawieniu zamienia się z wysięgnik z hakiem umożliwiający manipulowanie w miejscach do których nie można bezpośrednio podjechać wózkiem.
 • Nakładka na widły z uchwytem do transportu...
  Nakładka posiada regulowaną szerokość, dzięki czemu możliwy jest transport różnych rozmiarów kręgów oraz walcówki.
 • Dociskacz
  Dociskacz służy do zgniatania i dociskania np. śmieciu lub materiałów sprężystych które po dociśnięciu można spakować lub związać w mniejsze paczki.
 • Ostroga do wózka
  Ostroga do wózka ma zastosowanie w transporcie kręgów oraz elementów zrolowanych takich jak szpule z drutem ; szpule papierowe ; dywany. Można także do takiej ostrogi podwieszać na haki lub zawiesia elementy które wymagają wielu punktów mocujących. Ostrogi takie stosowane są do rozładunku np. długich kontenerów.
 • Karetka Przesuwana
  Karetka przesuwna umożliwia precyzyjne ustawianie i manipulowanie towarem.
 • Ostroga-Trzpień do Big Bag-a na wózek widłowy
  Nakładka do transportu i podnoszenia BIG-BAG-ów. ułatwia podnoszenie i manipulowanie workami.
 • Pazur dociskowy

  Pazur dociskowy do transportu długich elementów takich jak rury oraz bale drewniane. Przydatne głównie w fabrykach rur , i tartakach. Umożliwiają także transport długich profili (huty ; składy budowlane)

 • Paleta do transportu butli

  Paleta wykonana bezpośrednio do transportu butli gazowych.

 • Szufla hydrauliczna montowana na karetce wózka...

  Szufla hydrauliczna montowana na karetce wózka widłowego. Solidna konstrukcja o niedużej wadze ale wysokiej wytrzymałości. Łyżka spawana z blach posiada wzmocnienia z profila, co zwiększa jej sztywność. Zamocowana jest na sworzniach obrotowych i sterowana jest jednym siłownikiem dwustronnego działania, do którego można zamocować węże hydrauliczne z dowolnymi końcówkami. Szufla może służyć to transportu materiałów sypkich, wegla lub innego kruszywa. Można jej również używać do odgarniania śniegu. Na życzenie można wykonać szufle o innych wymiarach lub kolorystyce.

 • Zamiatarka

  Zamiatarka mechaniczna montowana do wózka widłowego. 

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników
Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017