Wyposażenie warsztatów

Wyposażenie warsztatów - w ofercie ECI prezentujemy szeroką gamę urządzeń do obróbki blachy, stali oraz niezbędne wyposażenie każdego warsztatu, narzędziowni i magazynu. Wszystkie prezentowane maszyny i urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty dopuszczające do stosowania ich w każdym zakładzie. W ofercie między innymi: Giętarki do rur i profili, elektronarzędzia, ostrzałki do wierteł, gilotyny, ukosowarki do rur, walcarki do blachy, prasy warsztatowe, komory do piaskowania, podnośniki stanowiskowe.

Podkategorie

 • Zaginarki do blach

  Narzędzia wykorzystywane w czasie prac związanych z obróbką metalowych części, muszą posiadać doskonałą jakość oraz trwałość. Dlatego też zaginarki dostępne w ofertach najlepszych producentów, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo z powodu zastosowania nowoczesnych rozwiązań, zyskają Państwo pewność, że zakupiony sprzęt w sposób kompleksowy zaspokoi Wasze potrzeby. Zaginarki oferowane zarówno dużym zakładom produkcyjnym , jak i te przeznaczone do mniejszych warsztatów, pozwalają na wykonanie nawet najtrudniejszych prac. Precyzja wykonana przekłada się na jakość efektów Państwa pracy, to jeden z głównych powodów, dla którego warto wybierać rozwiązania sprawdzone i cieszące się doskonałą opinią. Dobrej jakości zaginarki to również gwarancja wysokiej wydajności oraz większych zysków. Obecnie mają Państwo możliwość nabycia narzędzia tego rodzaju przeznaczonego do każdego typu prac i obróbki różnorodnych materiałów. Szeroki wybór zapewnia spełnienie Waszych oczekiwań poprzez idealne dostosowanie sprzętu do własnych wymagań.

 • Giętarki do rur i profili

  Jednymi z najważniejszych urządzeń znajdujących się w specjalistycznych firmach są giętarki. To właśnie one pozwalają na precyzyjne wykonanie wielu elementów. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że giętarki do profili są w stanie zapewnić nam wykonanie precyzyjnych zagięć w wyrobach wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Również giętarki do rur posiadają doskonałe możliwości w tym zakresie. Dobrze wiemy, że giętarki do rur muszą też zapewniać bezpieczne wykonanie zagięcia, tak by nie narazić końcowego produktu na uszkodzenia oraz osłabienie mogące powodować brak szczelności, czy też narażać rury na brak odporności na czynniki zewnętrzne. Giętarki do profili oraz do rur to narzędzia, które muszą zapewnić najwyższą jakość oraz niezawodność. Wykorzystując produkty renomowanych firm, cieszących się uznaniem konsumentów, zapewniają sobie Państwo możliwość wykonania najtrudniejszych zadań w sposób niezwykle precyzyjny i szybki. To również znaczne korzyści wynikające z czynników ekonomicznych Państwa działalności.

 • Nożyce gilotynowe
  Chcąc zapewnić najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców, producenci prześcigają się w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, zapewniających niezawodność, poprawę wydajności oraz redukcję kosztów. Nożyce gilotynowe to urządzenia niezbędne w niemal każdej dziedzinie działalności. Doskonałe dostosowanie do potrzeb nabywców oraz dodatkowe wyposażenie wpływające ja jakość i wydajność pracy, to tylko niektóre zalety. Każdy z renomowanych producentów takich maszyn, zapewnia też wsparcie serwisowe oraz elementy zamienne. Dzięki temu Wasza firma będzie działała w sposób ciągły, oferując klientom to co najlepsze. Zarówno części mechaniczne, elektroniczne jak i ostrza, są wykonane z użyciem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a zanim trafią do Was przechodzą szczegółową kontrolę jakości. Wykorzystując najlepszy sprzęt, zyskują Państwo poczucie bezpieczeństwa oraz szansę na rozwój firmy. To właśnie przewaga technologiczna staje się kluczem do walki z coraz silniejszą konkurencją w każdej dziedzinie działalności
 • Ostrzałki do wierteł

  Jakość i wydajność pracy wiertła zależy od jego stanu. Tak jak każde inne narzędzie, tak też wiertło ulega stopniowemu zużyciu. Każde wiertło możemy poddać regeneracji poprzez naostrzenie go specjalną ostrzałką. Ostrzałka do wierteł to podstawowe narzędzie każdej firmy wykonującej prace z użyciem takich narzędzi. Dzięki idealnemu dostosowaniu do różnych typów wierteł, stopów metali z jakich zostały wykonane oraz ich przeznaczenia, ostrzałka do wierteł jest w stanie zapewnić nam niezawodność w każdej sytuacji. Każdy kto korzysta z wierteł wie, że są one w stanie spełnić nasze oczekiwania, zapewnić najwyższą jakość oraz wydajność wyłączenie wówczas, gdy będą dostatecznie ostre. Ostrzałka do wierteł to rozwiązanie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać każde wiertło przedłużając jego żywotność. Wykorzystanie jej zapewni poprawę jakości wykonywanych prac oraz redukcję kosztów związanych z wymianą sprzętu. Doskonała jakość ostrzałek to gwarancja, że realizacja zadań jakie przed nami stoją, stanie się nadzwyczaj łatwa

 • Szlifierka do zaworów RV 3000
  Szlifierka do zaworów RV 3000 - uniwersalne urządzenie do szlifowania i planowania zaworów i głowic.
 • Frezy Trepanacyjne

  Frezy trepanacyjne przeznaczone do wykonywania otworów o dużych średnicach. Nazywane często frezami rurowymi lub wiertłami koronowymi. Nasze frezy mają zastosowanie nie tylko w wiertarkach ale także maszynach takich jak tokarki, frezarki oraz wiertarki magnetyczne. Frezy trepanacyjne umożliwiają wiercenie w pełnym materiale bez uprzedniego nawiercania. Dzieje się tak z powodu niewielkiej powierzchni trącej i dzięki temu małemu zapotrzebowaniu na moc urządzenia frezującego.

 • Ukosowarki do blach i rur
  Ukosowarka służy do przygotowywania krawędzi elementów stalowych do spawania poprzez nadanie wymaganych skosów spawalniczych. W naszej ofercie produkty wysokiej jakości.
 • Prasy
  Prasy hydrauliczne służące do wykonywania otworów zwykłych i fasolowych. Wersje warsztatowe specjalizują się w prostowaniu, gięciu, wyciskaniu, wciskaniu i przepychaniu. Nacisk do 50 ton.
 • Myjki Warsztatowe
  Profesjonalne myjki warsztatowe do czyszczenia części np. samochodowych czy rowerowych.
 • Podajniki rolkowe i stojaki
  Urządzenia te przeznaczone są do wkładania elementów metalowych o dużej wadze do obrabiania.
 • Hydrauliczne podnośniki podłogowe
  Hydrauliczne podnośniki podłogowe do samochodów i urządzeń, wykorzystywane w małych i dużych warsztatach samochodowych i nie tylko. Zobacz szeroka ofertę.
 • PODNOŚNIK STANOWISKOWY - DŹWIGNIK HYDRAULICZNY
  Podnośniki stanowiskowe ( Dżwigniki hydrauliczne ) przeznaczone to podnoszenia i transportowania ciężkich ładunków.
 • Przystawki do szlifierek kątowych
  Przystawki do szlifierek kątowych, znacznie ułatwiające pracę przy szlifowaniu, polerowaniu, także w trudno dostępnych miejscach.
 • Leżanki warsztatowe
  Profesjonalne leżanki warsztatowe z najwyższej jakości materiałów.
 • Kowadła z hartowanego stopu stali
  Kowadła wykonane ze specjalnego hartowanego stopu stali.
 • Zestaw do transportowania maszyn o udźwigu 20 ton
  Zestaw do przenoszenia najcięższych maszyn na małych odległościach.
 • Rampa samochodowa - pochylnia podjazdowa
  Wygodna praca pod samochodem i na dzięki rampie samochodowej - pochylni podjazdowej.
 • Podnośniki hydrauliczne do motocykli i quadów.
  Podnośnik ułatwiający pracę przy motorach i quadach. Gwarantuje wyższe bezpieczeństwo i wygodę pracy.
 • Stołki montażowe
  Stołki montażowe ułatwiające znacząco pracę monterów są kluczowymi elementami każdego warsztatu i hali produkcyjnej.
 • Imadła obrotowe
  Narzędzia będące na wyposażeniu niemalże każdego warsztatu. Wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej odpornej na złamania.
 • Hydrauliczny zestaw do naprawy karoserii
  Kompaktowy zestaw hydrauliczny za pomocą którego w łatwy sposób naprawisz karoserię.
 • Komory do piaskowania
  Komory do piaskowania bez zanieczyszczeń środowiska pracy.
 • Ostrzałki do frezów
  Nowoczesne, w pełni wydajne, trwałe i dokładne maszyny do ostrzenia frezów.
 • Nożyce gilotynowe - mechaniczne
  Urządzenia najwyższej jakości, produkowane przez austriacką firmę Bernardo - lidera produkcji tego typu maszyn. Nożyce gilotynowe z możliwością cięcia blach o szerokościach maksymalnych od 1250mm do 3000mm.
 • Wielofunkcyjne maszyny do obróbki blachy
  Urządzenia przeznaczone do walcowania, zaginania segmentowego i cięcia, wyprodukowane przez Austriacką firmę znaną głównie z produkcji wysokiej jakości maszyn i urządzeń przemysłowych.
 • Otwornice do rur
  Urządzenia przeznaczone przycinania, łączenia i spawania rur o różnych średnicach. Wyprodukowane przez lidera produkcji tego typu urządzeń, Austriacką firmę.
 • Żłobiarki
  Wysokiej klasy, urządzenia przeznaczone do rowkowania.
 • Spęczarki i koła angielskie
  Urządzenia przeznaczone do umożliwienia łatwiejszego gięcia blach.
 • Giętarki do drutu, rurek i płaskowników
  Najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do gięcia drutu, rurek i płaskowników.
 • Prasy ręczne stalowe
  Prasy ręczne stalowe - niezawodne urządzenia wykonane przez Austriacką firmę, lidera w branży produkcji tego typu urządzeń. Oferowane urządzenia cechują: bezawaryjność, dokładność i łatwość obsługi. Idealne dla każdego warsztatu obróbczego.
 • Walcarki do blachy
  Walcarki to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń do obróbki blachy. Oferowane przez Nas modele zapewnią dokładną pracę i długą żywotność. W ofercie walcarki z napędem mechanicznym i hydraulicznym. Do wyboru również kilka modeli do obróbki drutu.
 • Generatory

  W naszej ofercie generatory do zastosowań przemysłowych.

 • Wentylatory przemysłowe

  Wentylatory przemysłowe służące do doprowadzania świeżego powietrza, eliminacji zanieczyszczeń w powietrzu, osuszania pomieszczeń i nie tylko.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017