Wyposażenie magazynów

Wózki transportowe aluminiowe i stalowe wózki paletowe skrzynie aluminiowe, walizki, obudowy, kosze aluminiowe i wiele innych.
Szeroki wybór sprzętu magazynowego, wykonania specjalne

Podkategorie

 • Skrzynie aluminiowe

  Skrzynie aluminiowe, na kółkach, transportowe, na dokumenty, składane.

 • Aluminiowe wózki transportowe EXPRESSO
  ALUMINIOWE WÓZKI RĘCZNE EXPRESSONasze wózki aluminiowe są tak spersonalizowane i unikalne jak Państwa potrzeby.Od ponad 50 lat nasze wózki aluminiowe są używane w takich gałęziach przemysłu jak:Browarnictwo ; branża spożywcza ; firmy spedycyjne i kurierskie ; fabryki motoryzacyjne.Aktualnie w sprzedaży ciągłej posiadamy przesło 2000 modeli wózków które sa dostępne od ręki z magazynów w Niemczech a także najbardzie popularne modele - z magazynów w Polsce.Przekonanie rzeszy światowych użytkowników wózków przesądził szeroki wachlarz dostępnych opcji takich jak:różne wykonania uchwytów ; wiele rodzajów ogumienia i typu kół ; duży wybór rączek i uchwytów a co naważniejsze modułowa budowa dzięki której każda cześć jest wymienna. Produkty sygnowane marką EXPRESSO ofertują bezpieczeństwo użytkowania, gwarantują jakość i wygodę użytkowania oraz profesjonalne wykonanie.
 • Wózki aluminiowe
  Wózki aluminiowe, składane, eloksydowne, wodoszczelne, z kółkami, transportowe z ruchomym dnem, z montowanymi indywidualnie ścianami, piętrowe, szafy jezdne, wózki kratowe.
 • Kosze aluminiowe
  Kosze aluminiowe z prostymi lub skośnymi ściankami.
 • Walizki
  Walizki z tworzywa pelicase, biurowe, alu case do transportu wartościowych przedmiotów.
 • Obudowy
  Obudowy dla sprzętu elektronicznego, zapobiegające uderzeniom, drganiom z wysokiej jakości materiałów.
 • Wózki Magazynowe i Transportowe VarioFit

  Wózki Magazynowe i Transportowe VarioFit

  Przeznaczone do przewozu ciężkich towarów i paczek w obrębie magazynu produkcyjnego. Wózki magazynowe wykonujemy w wersjach standardowych oraz pod podane wymogi naszych klientów.

  W ofercie: Boksy na wózki sklepowe, wózki skrzyniowe, z siatkowymi burtami, do lekkiego oraz ciężkiego transportu,wózki magazynowe, taczki aluminiowe, wózki półkowe do paczek oraz inne konstrukcje systemu wózków VarioFit.

 • Wózki dwukołowe transportowe - VarioFit
  Wózki dwukołowe transportowe o szerokim zastosowaniu w halach i magazynach, różne modele, do różnych zastosowań.
 • Nadstawki paletowe - VarioFit

  Nadstawki paletowe:

  To metalowe kosze składające się z kilku ścian służące do przechowywania i magazynowania pojedynczych elementów głównie drobnicowych na paletach. Dzięki łatwemu montażowi i solidnej konstrukcji pozwalają stworzyć z palet doskonałe urządzenia do magazynowania. Nadstawki paletowe są pietrowalne - dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo miejsca na magazynie (udźwigi nawet do 1500 kg w stosie).

  Innowacyjne nadstawki paletowe firmy ECI

  Oprócz standardowej wersji malowanej - wykonywane są także jako ocynkowane. Zwiększa to trwałość nadstawki i czyni ją bardziej odporną na warunki atmosferyczne. Nadstawki paletowe można wtedy przechowywać na zewnątrz bez obaw o korozję. W ofercie ECI posiadamy kilka typów nadstawek różniących się wielkością oraz sposobem ich opróżniania i montowania na palecie. Każda nadstawka paletowa może być wyposażona w przegrody lub być wykonana na dany wymiar podany przez klienta. Oprócz standardowych nadstawek wykonywanych z siatki oczkowanej posiadamy nadstawki paletowe rurowe mocowane za pomocą klamry. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest osadzenie nadstawki paletowej na palecie która jest już spakowana.

 • Wózek transportowy magazynowy Zamiennik EXPRESSO

  Profesjonalny wózek transportowy, aluminiowy do przewożenia ładunków. Jest to zamiennik wózka EXPRESSO wysokiej jakości, w dużo niższej cenie.

 • Wózki i przyczepy platformowe ECI
  Wózki, przyczepy platformowe do przewożenia ładunków produkcji Europejskiego Centrum Innowacyjnego.
 • Wózki podnośne - hydrauliczne
  Wózki podnośne z hydraulicznym podnoszeniem i opuszczaniem ładunków o dużej masie.
 • Wózki magazynowe Corletta
  Wysokiej jakości systemy składowania i magazynowania materiałów różnego rodzaju, wyposażone w kółka umożliwiające przemieszczanie. System CORLETTA dostosowany jest do różnego rodzaju magazynów.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017