Transport pionowy

Przedstawiamy całą gamę produktów takich jak wciągarki, wciągniki, dźwigi, zawiesia, czy żurawie. Stabilna konstrukcja gwarantuje najwyższą wytrzymałość i jakość oferowanych przez nas produktów.

Podkategorie

 • Wciągarki i wciągniki

  Wciągarki i wciągniki linowe elektryczne, wciągarki stacjonarne, zawieszane na haku, wciągarki linowe przejezdne, wciągarki budowlane, wciągniki łańcuchowe dostosowane do wykonywania określonych zadań, wciągniki bułgarskie elektryczne,  do obsługi suwnic tzw. Bułgary.

  W ofercie ECI znajdziecie Państwo profesjonalne rozwiązania w dziedzinie podnoszenia.  Oprócz rozwiązań typowo przemysłowych w ofercie posiadamy także wciągarki warsztatowe, wciągarki do łodzi, i pół profesjonalne rozwiązania domowe i rolnicze.

  Wykonujemy wciągarki na zamówienie oraz dostosowujemy do prac w strefach wybuchowych.

 • Żurawie warsztatowe

  Zajmujemy się sprzedażą i produkcją żurawi, żurawików warsztatowych. Wykonujemy żurawie słupowe, żurawie obrotowe.

  Mogą to być żuawie naścienne, słupowe oraz mocowane do konstrukcji stalowych. Dla większych udźwigów niż 2 tony proponujemy żurawie obrotowe z napędem elektryczny. Wykonujemy też żurawie specjalne na zamówienie oraz żurawie offshore.

 • Suwnice

  Suwnice do zastosowań w małych i dużych halach produkcyjnych oraz magazynach. Służą do transportu pionowego i poziomego. Wykonujemy suwnice na indywidualne zamówienia. W ofercie posiadamy także żurawie warsztatowe.

 • Trawersy

  Trawersy to urządzenia do podnoszenia dużych gabarytowo ładunków. Tam gdzie nie wystarcza pojedynczy punkt podnoszenia (hak) stosuje się trawersy z wieloma punktami podczepienia. Trawersy posiadają różne udźwigi i oferują rożne konfiguracje punktów podczepienia. Wykorzystywane głównie do podnoszenia dużych ciężarów, big bagów, oraz urządzeń które wymagają stabilnego podnoszenia i posiadają wile punktów zaczepowych. Jesteśmy producentem trawers i wykonujemy je w różnych konfiguracjach oraz pod potrzeby klienta. Dzięki własnemu biurowi projektowemu możemy wykonać trawersy na zamówienie przystosowane do podnoszenia danego typu urządzenia / ciężaru. ECI w swojej ofercie posiada także trawersy do wózków widłowych oraz trawersy do Big Bagów Nieodzownym akcesorium do trawers są zawiesia wielocięgnowe które także posiadamy w ofercie handlowej.

  Trawersy przestawne

  tekst

  Trawersy przestawne

 • Uchwyty

  Uchwyty specjalistyczne do podnoszenia blach pionowo, przenoszenia poziomo. Ponadto uchwyty śrubowe, do przenoszenia profilii stalowych, przenoszenia kręgów (w tym betonowych), przenoszenia rur i prętów. Dodatkowo posiadamy uchwyty do transportu beczek oraz realizacje specjalne na indywidualne zamówienie klienta.

 • Chwytaki Magnetyczne i Trawersy magnetyczne

  Chwytaki Magnetyczne i Trawersy magnetyczne

 • Manipulatory próżniowe samozasysające

  KLANER MANIPULATORY PODCIŚNIENIOWE.
  Przyssawkowe manipulatory podciśnieniowe.


  Przyssawkowe manipulatory podciśnieniowe przeznaczone są do poziomego przemieszczania ciężarów z płaską nieprzepuszczalną powierzchnią.

  • BLACHY ORAZ PŁYTY Z METALI ŻELAZNYCH I NIEŻELAZNYCH (TAKŻE NIEMAGNETYCZNYCH)Powierzchnia może być lekko skorodowana
  • PŁYTY PLASTIKOWE
  • KAMIEŃ ZE SZLIFOWANĄ  POWIERZCHNIĄ
  • SZYBY I PŁYTY SZKLANE
  • PŁYTY I DESKI DREWNIANE Z NIEPRZEPUSZCZALNYM DLA POWIETRZA WYKOŃCZENIEM POWIERZCHNI
 • Podnośniki hydrauliczne z pazurem z bocznym...

  Wysokiej jakości podnośniki hydrauliczne z pazurem z bocznym podnoszeniem. W ofercie różne udźwigi od 2 do 25 ton. Modele profesjonalne oraz do użytku warsztatowego. Oprócz podnośników hydraulicznych posiadamy także modele korbowe, tzw. podnośniki kolejowe służące do podnoszenia wagonów.

 • Zawiesia
  Zawiesia łańcuchowe, inaczej zawiesia cięgnowe do ogólnego przeznaczenia. Cięgna wykonane zostały z łańcucha ogniwowego. Produkt w wielu odmianach i rodzajach. Zawiesia łańcuchowe jednocięgnowe, dwucięgnowe, trzycięgnowe, czterocięgnowe i zawiesia łańcuchowe o obwodzie zamkniętym są najczęściej stosowanymi zawiesiami w typowych pracach przeładunkowych.
 • Punkty mocujące, śruby obrotowe
  Wysokiej jakości punkty mocujące, śruby obrotowe do podnoszenia ładunków. Wykonane według obowiązujących norm, posiadają certyfikaty EU.
 • Obrotowe wysięgniki ścienne
  Obrotowe wysięgniki ścienne, przystosowane do wciągarek oraz okrągłych prętów i rur.
 • Podnośniki magnetyczne
  Podnośniki magnetyczne do przenoszenia dużych ciężarów.
 • Osprzęt dźwignicowy. Akcesoria do zawiesi
  Wysokiej jakości akcesoria do zawiesi.
 • Dynamometry

  Duży wybór dynamometrów stworzonych przy użyciu technologii czujników tensometrycznych. Są to urządzenia o najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Umożliwiają komunikację z komputerem za pomocą portu USB. Łatwe w obsłudze, dokładne w pomiarach, żywotne. Najwyższa jakość połączona z przystępną ceną.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017