Skrzynie aluminiowe

Skrzynie aluminiowe, na kółkach, transportowe, na dokumenty, składane.

Podkategorie

 • Skrzynie K470 Plus
  K470 Plus to nowatorskie rozwiązanie: dwuczęściowy system transportowy składający się z części górnej i dolnej. W efekcie możliwe jest łączenie elementów o różnej wysokości i tworzenie nowych wariantów.
 • Skrzynie Aluminiowe ZARGES K470
  Skrzynia uniwersalna K470 to prawdziwa “klasyka”. Skonstruowana w 1950 roku także dzisiaj jest przykładem trwałości, jakości, funkcjonalności i “nieprzemijającej urody”.
 • Skrzynie aluminiowe EUROBOX
  Przykład pojemników Eurobox pokazuje jednoznacznie zalety wyrobów Zarges.
 • Skrzynie na kółkach Rollbox
  Wersja Rollbox przeznaczona jest do łatwego i wygodnego transportowania.
 • Skrzynie składane
  Wersja ekonomiczna składanych skrzyń ZARGES.
 • Skrzynie na dokumenty
  Przedstawiamy Państwu w pełni przystosowane do użytkownika skrzynie na dokumenty. Produkt przeznaczony dla dużych i małych firm niszczących oraz przechowujących dokumenty.
 • Skrzynia transportowa ZARGES K 424 XC
  ZARGES K 424 XC to zupełna nowość na Rynku, Skrzynia zaprojektowana tak, aby mogła slużyc praktycznie każdemu, do transportowania różnego rodzaju materiałów i rzeczy, w warunkach zarówno łatwych jak i ciężkich. Wykorzystywana jest jako idealna forma transportu i ochronę rzeczy przez firmy budowlane, podróżników, geodetów, drużyny piłkarskie, strażaków, mechaników samochodowych (także w formule 1), firmy wykonujące przeglądy samolotów. Skrzynia ZARGES K 424 XC została wykonana z materiałów najwyższej jakości, pamiętając o zachowaniu jej niewielkiej wagi. Posiada zabezpieczenia dzięki którym twoja zawartość umieszczona w Naszej skrzyni będzie zawsze bezpieczna. Skrzynia wyposażona jest w koła z możliwością dopasowania do warunków w jakich będzie używana - poprzez ich wymianę. ZARGES K 424 XC to wygoda w każdym tego słowa znaczeniu. Przekonaj się już teraz, zamów produkt roku 2015!. Skrzynia ZARGES K 424 XC to idealna forma transportu i ochrony w terenie!.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017