Drabiny, podesty, schody, przejścia

Drabiny wielofunkcyjne, magazynowe aluminiowe, rozstawne z jednostronnym wejściem, stalowe, przystawne ze szczeblami, przystawne ze stopniami, wysuwane 2 - elementowe - przystawne, wysuwane 3 - elementowe - przystawne, schody drabinowe - rusztowania drabinowe, drabiny dielektryczne, teleskopowe, przegubowe, przysłupowe, zawieszane na słupach, pomost zawieszany do pracy na słupie, izolowane, rozstawne wielofunkcyjne, dachowe, strażackie, wykonania specjalne.

Podkategorie

 • DRABINY MAGAZYNOWE PRZEJEZDNE aluminiowe

  Profesjonalne drabiny magazynowe aluminiowe przejezdne. Super kompaktowe i lekkie z wygodnymi stopniami oraz samoblokującymi się kółkami. Posiadają szeroki podest oraz wygodne antypoślizgowe stopnie zamiast szczebli. Drabiny magazynowe mogą być wyposażone w czterokołowe samoblokujące się podwozie jezdne. Szeroki wybór drabin magazynowych aluminiowych sprawia , że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie - wykonania specjalne drabin magazynowych robione są pod zamówienia klientów. Gwarancja 5 lat !

 • Aluminiwe podesty , pomosty, schody ,...

  SCALA -SYSTEM - To przejścia podesty i pomosty aluminiowe o budowie modułowej.

  Dowolnie konfigurowany system - możemy dowolnie zmieniać wysokość , szerokość i długość pomostu. Modułowa konstrukcja jest bardzo lekka i wytrzymała - można ją rozkręcać i przenosić w inne miejsca. Zajmujemy się projektowaniem dojść do maszyn - rozwiązania indywidualne to nasza specjalność. Dobieramy pomosty pod użytkowników i ich potrzeby.  Poniżej prezentujemy standardowe rozwiązania pomostów aluminiowych. Dojścia do maszyn wykonujemy wg. norm EN 14122 oraz EN 131. Na życzenie klienta wykonujemy wizualizację produktów.

 • Drabiny Ewakuacyjne i Przeciwpożarowe

  Jesteśmy Polskim producentem drabin ewakuacyjnych i przeciwpożarowych. Drabiny ewakuacyjne wykonujemy ze stali ocynkowanej oraz stali nierdzewnej kwasoodpornej. Drabiny ewakuacyjne wykonywane są wg. norm obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej. Drabiny naszej produkcji cechuje trwałość konstrukcji oraz łatwość montażu.

  Ponadto wykonujemy konstrukcje specjalne na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

 • DRABINY WIELOFUNKCYJNE 3-elementowe

  Drabiny wielofunkcyjne 3-elementowe posiadają możliwość pracy jako drabina wysuwana lub jako drabina rozstawana.

  Drabiny 3 elementowe aluminiowe można łatwo przewozić na bagażnikach dachowych. W ofercie posiadamy drabiny do użytku profesjonalnego oraz tańsze linie do zadań domowych. Drabiny wielofunkcyjne wykonywane są wg. normy EN-131.

  Drabiny te występują także w wersji dielektrycznej.

 • DRABINY WIELOFUNKCYJNE 2-elementowe

  Drabiny wielofunkcyjne dwuelementowe rozstawne oraz przystawne. Drabina dwuelementowa wielofunkcyjna posiada możliwość pracy jako drabina przystawna oraz rozstawna. Niektóre modele można dzielić na dwa przęsła i wykorzystywać jako dwie niezależne drabiny aluminiowe.

 • Drabiny wielofunkcyjne rozstawne z...

  Drabiny wielofunkcyjne rozstawne z jednostronnym wejściem to drabiny do biur magazynów stosowane tam gdzie liczy się mała waga drabiny i możliwość jej złożenia. Przeważnie wyposażone są w stopnie zamiast szczebli aby zwiększyć powierzchnię kontaktu ze stopą. Drabina z jednostronnym wejściem jest bardzo bezpieczna i wygodna w użytkowaniu. Niektóre modele wyposażone są w worki na narzędzia , półki oraz haki do zawieszania np wiadra z wodą lub farbą.

 • DRABINY MAGAZYNOWE stalowe

  Profesjonalne drabiny magazynowe stalowe. Bardzo kompaktowe z niezmiernie wygodnymi stopniami oraz samoblokującymi się kółkami.

 • DRABINY PRZYSTAWNE ze szczeblami

  Drabiny przystawne ze szczeblami - są to bardzo lekkie i wytrzymałe konstrukcje - przeznaczone do doraźnych prac naprawczych - Dzięki niskiej wadze są łatwe w przenoszeniu oraz przewożeniu na samochodach. Drabiny przystawne ze szczeblami charakteryzują się niską ceną ale mniejszym komfortem użytkowania niż drabiny które wyposażone są w szerokie stopnie.

 • Drabiny wysuwane 3-elementowe - przystawne

  Drabiny wysuwane 3-elementowe przystawne to drabiny do prac przy elewacjach i wszędzi tam gdzie liczy się tymczasowy dostęp do pracy na dużej wysokości.

 • DRABINY DIELEKTRYCZNE

  Drabiny dielektryczne - przeznaczone dla osób pracujących przy urządzeniach elektrycznych i do prac pod napięciem

 • Schody drabinowe, rusztowania drabinowe

  Schody drabinowe z szerokimi stopniami zajmują niewiele miejsca po złożeniu. Znajdą zastosowania w biurach i sklepach przy pracach na małych wysokościach. Wygodne szerokie stopnie umożliwiają bezpieczne wejście na schodki. Niektóre modele posiadają dodatkowo kółka do łatwego przestawiania schodków.

 • Drabiny teleskopowe
  Drabiny teleskopowe - to mobilne przenośne i składane drabiny. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca i są bardzo lekkie.
 • Drabiny przegubowe

  Drabiny przegubowe to produkty wielofunkcyjne wykorzystywane w przemyśle oraz podczas prac przydomowych. Drabiny mogą być rozkładane na kilka sposobów. Zobacz ofertę drabin przegubowych.

 • Drabiny mocowane do słupa Przysłupowe DRN-22

  Drabiny mocowane do słupa Przysłupowe DRN-22 pozwalają łatwo i bezpiecznie zamocować się do różnych typów słupów oraz dzięki modułowej budowe do wielu wysokości.

 • Drabiny zawieszane na słupach

  Drabiny zawieszane na słupach służą energetykom do wykonywania pracy jako podwieszana drabiny. Posiadają zabezpieczenia w postaci urządzeń antyspadowych. W ofercie drabiny trapezowe oraz drabin z obrotowymi hakami służące do prac w poziomie.

 • Pomost zawieszany do pracy na słupie

  Pomost zawiezsany do pracy na słupie ; platforma trójkątna zawieszana aluminiowa z galwanizowanym hakiem podtrzymującym do pracy podwieszonej na słuupach i linach.

 • Drabiny Specjalne
  W naszej ofercie znajdują się wykonania specjalne drabin i platform oraz podestów wyposażonych w drabiny, do różnorodnego użytku. Wykonujemy drabiny na indywidualne potrzeby klienta. Sprawdź już teraz jakie drabiny specjalne mamy w ofercie.
 • Drabiny drewniane dwustronne rozstawne

  Drabiny w całości wykonane z wysokiej jakości drewna, dwustronne w wielu rozmiarach, przeznaczone do użytku ogólnego oraz malarskiego.

 • Drabiny drewniane przystawne
  Drabiny drewniane przystawne z najwyższej jakości drewna.
 • Drabiny do obsługi pojazdów

  DRABINA DO CYSTERN Z KABŁĄKIEM OCHRONNYM I PORĘCZAMI BEZPIECZEŃSTWA

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017