Rusztowania aluminiowe jezdne

Rusztowania to wyposażenie niezbędne do wykonania wielu prac na wysokości. Poza cechami zapewniającymi możliwość efektywnego ich wykorzystania, muszą gwarantować też bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Szeroki wybór ofert na rynku sprawia, że każdy może wyposażyć się w rusztowania idealnie dostosowane do jego potrzeb. Rusztowania aluminiowe doskonale nadają się do prowadzenia prac wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Ich odporność na czynniki zewnętrzne oraz łatwość montażu pozwalają przyspieszyć wykonanie prac. Rusztowanie jezdne, to rozwiązanie idealne dla osób wymagających możliwości szybkiego i sprawnego przemieszczani konstrukcji w obrębie prowadzonych prac. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz rozwiązań zabezpieczających osoby pracujące na wysokości, sprawia, że każdy z Państwa zyska możliwość zapewnienia najlepszych warunków pracy sobie oraz swoim pracownikom. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań sprawdzonych i cenionych, zapewnicie sobie możliwość wykonania najtrudniejszych zadań.

Podkategorie

 • Faraone Compact | wys. rob. do 7,6 m

  Rusztowania aluminiowe przejezdne z serii Compact to poręczne małe i bardzo lekkie rusztowania przystosowane dzięki swoim gabarytom głównie do prac wewnątrz budynków, w małych pomieszczeniach. Posiadają budowę modułową, co pozwala nam na jego rozbudowę w miarę naszych potrzeb.

 • Rapido i Pontal | Wys. rob. do 11 m

  Aluminiowe rusztowanie jezdne Rapido. Zgrabna konstrukcja zapewnia niezwykle szybki montaż dzięki niewielkiej liczbie elementów. Antypoślizgowa płyta zapewnia bezpieczeństwo zabezpieczając konstrukcję zamykaną klapą.

 • Rusztowania TOP SYSTEM | Wys. rob. do 14 m

  Rusztowania Faraone TOP SYSTEM - Profesjonalne rusztowanie do wysokości roboczej 13,4 m. Wytrzymuje obciążęnie do 200 kg/m². Modułowe rusztowanie w całości wykonane z wysokiej jakości aluminium cechującego się wytrzymałością. Szybkie w montażu. Mocowanie szczebli ze stali nierdzewnej, bez spawów, zwiększające jago stabilność o 50%, przedłużając tym samym żywotność.

 • Rusztowania Krause PROTEC

  Rusztowania Krause PROTEC - Max. wysokość robocza wykonywanych prac 12,30 m nośność: 200 kg/m2

  Dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych. Produkty te zapewniają najwyższą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

 • Rusztowania Krause STABILO

  Rusztowania Krause STABILO - profesjonalna linia rusztowań Atestowane przez TÜV / GS, nośność 200 kg/m2 wys. do 14,40m

  Dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych. Produkty te zapewniają najwyższą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

 • Winda HWT do rusztowan FARAONE TOP SYSTEM

  Winda HWT do rusztowan FARAONE TOP SYSTEM - to system do podnoszenia ładunków idealny do paneli słonecznych reklam itp.

 • Rusztowanie elektryczne ALULIFT

  Rusztowania jezdne elektryczne Alulift Z ruchomą platformą roboczą zostały zaprojektowane i skonstruowane z wykorzystaniem dotychczasowej wiedzy technicznej i znanym kryteriom technicznego bezpieczeństwa. Wysokiej jakości konstrukcje są gwarancją trwałości, niezawodności a także ekonomicznej i efektywnej pracy.

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników
Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017