Szufle mechaniczne i szufle hydrauliczne

Szufla bądź łyżka do wózka widłowego to specjalna, wykonana z wytrzymałej blachy ruchoma nakładka z pojemną otwartą skrzynią, która służy do przenoszenia na niewielkie odległości sypkiego ładunku, takiego jak zboża, piasek, sól drogowa, ziemia, żwir czy śnieg. Każda łyżka do wózka widłowego wyposażona jest w samodzielny mechanizm hydrauliczny bądź mechaniczny sterujący jej nachyleniem, o mocy dostosowanej do objętości skrzyni i deklarowanego udźwigu, by zapewnić bezpieczną i płynną pracę urządzenia.

Każda oferowana przez nas szufla do wózka widłowego przystosowana jest do prostego montażu na widły wózka i posiada zabezpieczenia zapobiegające przesuwaniu lub zsunięciu się z wideł. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zgodność z polskimi i europejskimi normami w zakresie projektowania i kontroli technicznej.

W sezonie zimowym łyżka do wózka widłowego przydać się może w każdej firmie dysponującej własnym podwórzem i parkingiem, jako niezbędna pomoc przy utrzymaniu przejezdności i bezpieczeństwa w otoczeniu zakładu.

Wyświetlanie 1 - 4 z 4 wyników
Wyświetlanie 1 - 4 z 4 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017