Pojemniki z pokrywą i bez pokrywy - OPENBUND

Pojemniki służące do transportu narzędzi lub materiałów np. na odkrytych naczepach lub Pickupach. Doskonale chronią przed warunkami atmosferycznymi i zapewniają bezpieczny przewóz np. elektronarzędzi.
 • Pojemniki z pokrywą i bez pokrywy - OPENBUND

  Pojemniki z pokrywą i bez pokrywy - OPENBUND

  Kingspan Environmental prowadzi działalność zgodnie z ISO 9001:2008 FM nr 57348

  Open Bund to produkt z wysokiej jakości polietylenu, wytworzony przy wykorzystaniu technologii formowa-nia obrotowego. Jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Istnieje możliwość 100% recyklingu zużytych wyrobów i ponownego wykorzystania surowca. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV, nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych.

  Open Bund produkowany jest w dwóch wersjach: bez pokrywy oraz z pokrywą. Wersja bez pokrywy może służyć, jako wanna wychwytująca dla jednopłaszczo-wych zbiorników prostopadłościennych (produkowa-nych przez firmę Kingspan Environmental) i stanowić dodatkowe zabezpieczenie przed wyciekiem przecho-wywanych substancji na zewnątrz. Wersja z pokrywą to pojemnik do przechowywania różnego rodzaju materia-łów, odpadów czy też narzędzi.

  Open Bund z pokrywą wyposażony jest w sprężyny gazowe ułatwiające podnoszenie pokrywy i przytrzymu-jące ją w pozycji otwartej, co znacznie zwiększa komfort jego użytkowania. Specjalnie zaprojektowana i wyprofilowana pokrywa zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza pojemnika (nawet podczas intensywnych opadów) oraz zapewnia jej swobodne spływanie

  Specjalnie wyprofilowane kieszenie umożliwiają pod-noszenie pojemnika za pomocą wózka widłowego, ułatwiając jego transport.

  Standardowo Open Bund z pokrywą wyposażony jest w kłódkę, co pozwala bezpieczne przechowywać cenniejsze narzędzia i chronić jego zawartość przed dostę-pem osób nieupoważnionych.

  Pojemniki Open Bund posiadają pięcioletnią gwarancję.

   

   

  

   

  DANE TECHNICZNE:

  Open Bund
  Pojemność [l]
  Długość [m]
  Szerokość [m]
  Wysokość [m]
  SBO01700DG/NL – bez pokrywy
  1750
  2,28
  1,15
  0,99
  SBO01700DG – z pokrywą
  1750
  2,38
  1,23
  1,10
  Wymiary produktów mogą się różnić w zakresie +/- 1%. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją. Gwarancja dotyczy wyrobu używanego w sposób zgodny z instrukcją producenta

   

  Pliki do pobrania:

  Lista ilustracji:  
  Formularz zapytania

  Imię i nazwisko :

  Email :

  Telefon kontaktowy :

  Zapytanie :

Kategorie

Raty Santander

Poleć nas znajomym

Członek Opolskiej Izby Gospodarczej


Firma Przyjazna Klientowi


NASZ PROFIL W PANORAMIE FIRM


NASZ PROFIL NA FACEBOOKU


NASZ PROFIL W GOOGLE+