Wciągniki i Wciągarki elektryczne linowe

WCIĄGARKI LINOWE ELEKTRYCZNE - wciągarki stacjonarne - zawieszane na haku ; wciągarki linowe przejezdne ; wciągarki linowe budowlane - bębnowe.

Podkategorie

 • Wciągarki linowe elektryczne stacjonarne YALE
  Najwyższa wydajność i bezpieczeństwo jakie oferują wciągarki linowe elektryczne stacjonarne YALE sprawia że jest to produkt coraz częściej wybierany przez Naszych klientów. Zaprojektowane z normą DIN 15020 sprawdzają się niemal w każdej sytuacji dzięki możliwości działania w niemal wszystkich możliwych pozycjach.
 • Wciągarki Linowe bułgarskie PODEMCRANE - Bułgary
  Wciągniki linowe z możliwą opcją sterowania radiowego to urządzenia przeznaczone do obsługi suwnic.
 • Wciągniki Linowe elektryczne TRACTEL
  Wciągniki linowe TRACTEL wykorzystywane są głównie do podnoszenia i przeciągania ładunków znajdujących się w dużych odległościach. Praca urządzenia możliwa w różnych pozycjach.
 • Mini wciągarki elektryczne linowe

  Mini wciągarki linowe przeznaczone do prac mniejszych o dużej żywotności i skuteczności zarazem, zapewnią pomoc przy wielu pracach z urządzeniami i maszynami stwarzającymi problem w transporcie ze względu na swoją wagę.
  Mini wciągarki o udźwigu do 1 tony z zasilaniem 12 oraz 230 V.  Mobilne mini wciągarki nadają się także do prac na budowach jako wciągarki budowlane mocowane do rusztowań.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017