Wciągniki i Wciągarki elektryczne łańcuchowe

Wciągarki łańcuchowe dostosowane do wykonywania określonych zadań, są urządzeniami, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. W ofercie ECI odnajdziemy szeroki zakres wciągarek łańcuchowych. Zaczynając od dużych konstrukcji, przeznaczonych do hal montażowych, kończąc na urządzeniach przenośnych. Wciągarki łańcuchowe są konstruowane w taki sposób, by zapewnić jak największą efektywność oraz bezpieczeństwo pracy.

Oferta ECI obejmuje wciągarki elektryczne łańcuchowe zawieszane na haku (stacjonarne) oraz wciągarki łańcuchowe z wózkiem jezdnym. Dla małych udźwigów i niskich natężeń pracy stosuje się wciągarki elektryczne 230V.

Przy tym napięciu maksymalny udźwig wynosi 2000 kg - w praktyce nie stosuje się więcej niż 1000 kg.
Wciągarka elektryczna z takim zasilaniem polecamy do prac montażowych tam gdzie liczy się mobilność a wszystko to dlatego , że takie urządzenie nie wymaga odbioru UDT.

Dla wyższych udźwigów od 2 do 5 ton polecamy profesjonalne przemysłowe wciągniki 400V.
Do każdego urządzenia dostępne są różne opcje wyposażenia np: Falownik, odboje, szyny i firanki zasilające, pojemniki na łańcuch. Urządzenia te podlegają już pod odbiór UDT chyba, że służyć będą do przeciągania a nie podnoszenia.

Firma ECI oferuje też wciągarki elektryczne przeznaczone do pracy w strefach wybuchowych ze znakiem EX. Są to produkty wyłącznie na zapytanie ofertowe. Pracują głównie w kopalniach, młynach zbożowych, strefach dużego zapylenia.

Specjalizujemy się także w wykonaniach specjalanych, innowacyjnych, niedostępnych u innych krajowych dealerów i producentów.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017