Drabiny wielofunkcyjne rozstawne z jednostronnym wejściem

Drabiny wielofunkcyjne rozstawne z jednostronnym wejściem to drabiny do biur magazynów stosowane tam gdzie liczy się mała waga drabiny i możliwość jej złożenia. Przeważnie wyposażone są w stopnie zamiast szczebli aby zwiększyć powierzchnię kontaktu ze stopą. Drabina z jednostronnym wejściem jest bardzo bezpieczna i wygodna w użytkowaniu. Niektóre modele wyposażone są w worki na narzędzia , półki oraz haki do zawieszania np wiadra z wodą lub farbą.

Wyświetlanie 1 - 2 z 2 wyników
  • Profesjonalna drabina aluminiowaWiększe bezpieczeństwo dzięki nowym poręczomPodest antypoślizgowy i ergonomiczny pałąk aluminiowy.Samoblokujące się kółka.Wygoda i bezpieczeństwo, dzięki szerokim stopniom o dużej wytrzymałości. Lotnicza metoda montażu, bez spawania.Praktyczna torba na narzędzia.

  • Profesjonalna drabina aluminiowaWiększe bezpieczeństwo dzięki nowym poręczomPodest antypoślizgowy i ergonomiczny pałąk aluminiowy.Samoblokujące się kółka.odest antypoślizgowy i ergonomiczny pałąk aluminiowy.Praktyczna torba na narzędzia.Stopień 8 cm o dużej wytrzymałości.

Wyświetlanie 1 - 2 z 2 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017