Drabiny dielektryczne

Drabiny dielektryczne przeznaczone dla osób pracujących przy urządzeniach elektrycznych i do prac pod napięciem.

W Polsce wykorzystywane głównie przez branżę energetyczną i przemysłową.
W Stanach zjednoczonych i na zachodzie coraz więcej firm decyduje się wymieniać drabin aluminiowe na drabiny z tworzywa ponieważ często z takich drabin wykonuje się prace instalatorskie lub elektryczne.

Jakie drabiny posiadamy w ofercie ?


W ofercie ECI posiadamy drabiny dielektryczne z podestem, drabiny dielektryczne przystawne, rozstawne, wielofunkcyjne, oraz rozsuwane linką. Dysponujemy też drabinami typu mix. Są to specjalne drabiny typu MIX PRO posiadają one dwa przęsła aluminiowe oraz jedno przęsło izolowane. Ostatni element jest wysuwany i może pracować jako osobna drabina. Do tego typu drabin udostępniamy Państwu możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia np. zaciski linowe, systemy przeciw upadkowe, rolki. Drabiny tego typu posiadają izolację do 30kV.

Dlaczego warto stosować drabiny dielektryczne ?


Drabiny dielektryczne tworzone są z włókna szklanego ponieważ włókno takie jest bardzo dobrym izolatorem. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminuje się ryzyko związane z porażeniem prądem lub przeskokiem łuku elektrycznego. Tym samym zapewniają Państwu ochronę pracownika i zmniejszają ryzyko wypadku przy pracy, uszczerbku na zdrowiu lub nawet śmierci.

Drabiny oferowane przez ECI posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i badań pod napięciem.
Niektóre z nich wyposażone są tylko w ostanie przęsło które jest izolowane a dolna część drabiny wykonana jest z aluminium.
Ogranicza to koszt produkcji i sprawia,że oferowane przez nas drabiny z włókna szklanego są atrakcyjne cenowo.

na stronę
Wyświetlanie 16 - 25 z 25 wyników
Wyświetlanie 16 - 25 z 25 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017