Pomost zawieszany do pracy na słupie
Pomost zawiezsany do pracy na słupie ; platforma trójkątna zawieszana aluminiowa z galwanizowanym hakiem podtrzymującym do pracy podwieszonej na słuupach i linach.

Pomost zawieszany do pracy na słupie Liczba produktów w kategorii: 5

Showing 1 - 5 of 5 items
  • Specjalnie zaprojektowany do prac na wysokości. Zrobiona z lekkiego aluminium, ma antypoślizgowe szczeble, zabezpieczenie przed upadkiem oraz galwanizowany stalowy hak podtrzymujący. 

  • Platformy mogą być złożone z modułów wg poniższej tabeli.Platforma robocza wykonana jest z bardzo lekkiego stopu aluminiowego i posiada trapezoidalną kontrukcję.

  • Specjalnie przeznaczona do pracy z zakotwiczeniem na słupach niskiego i średniego napięcia prądu elektrycznego. Zrobiona z lekkiego stopu aluminiowego oraz platformą na stopy zrobioną z materiału anty-poślizgowego. Przymocowanie do słupa za pomocą dwóch niezależnych kotwic..

  • Indywidualne urządzenie zabezpieczające operatora przed upadkiem w dół; samo-prowadzące, samo-blokujące pracujące na specjalnych sztywnych szynach, wykonane z lekkiego aluminium. Urządzenie posiada poliamidowy mini absorber energii.

  • Specjalnie zaprojektowana do wspinania się na słupy kratownicowe, z urządzeniem przeciw upadkowym, z linowym systemem powrotu. Drabina wykonana jest z lekkiego aluminium z antypoślizgowymi szczeblami, prowadnicą dla urządzenia zabezpieczającego, galwanizowanym hakiem.

Showing 1 - 5 of 5 items
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017