Drabiny do obsługi pojazdów

DRABINA DO CYSTERN Z KABŁĄKIEM OCHRONNYM I PORĘCZAMI BEZPIECZEŃSTWA

na stronę
Wyświetlanie 1 - 9 z 16 wyników
  • DRABINA DO CYSTERN Z KABŁĄKIEM OCHRONNYM I PORĘCZAMI BEZPIECZEŃSTWA z regulowaną wysokością 3,4 – do 4,15 m

  • Drabina z podestem do obsługi tramwajów. Wysokiej jakości konstrukcja wykonana z aluminium o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

  • Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów. Konstrukcja wykonana z aluminium. Wykorzystywana i dostosowana do obsługi pociągów zarówno osobowych jak i towarowych.

  • Platforma, drabina, schody do obsługi kombajnu. Specjalnie stworzona dla branży rolniczej konstrukcja umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do obsługi oraz serwisu kombajnu oraz niektórych innych maszyn rolniczych o dużych gabarytach.

  • Podest rusztowanie do obsługi jachtu. Specjalistyczna konstrukcja przeznaczona do serwisowania i budowy luksusowych jachtów morskich. Wykonana w pełni z aluminium najwyższej jakości. Posiada koła jezdne umożliwiające przemieszczanie i dokładnie umiejscowienie przy jachcie umożliwiając tym samym wygodniejszą pracę.

  • Platforma do obsługi helikopterów. Prosta, wyposażona w koła umożliwiające poruszanie się platforma do obsługi helikopterów. Stworzona z myślą o serwisowaniu i stałym monitorowaniu urządzenia pod względem technicznym. Umożliwia szybkie dotarcie do najciężej dostępnych miejsc w helikopterze. Jest to jedna z najlepszy konstrukcji tego typu - przygotowana...

  • Schody jezdne do obsługi betoniarki. Aluminiowa konstrukcja schodów wyposażonych w  koła jezdne z hamulcami, poręczami ochronnymi oraz podestem umożliwiającym łatwy dostęp do tylnej części betoniarki. Użytkownik w łatwy sposób może wykonać odpowiednie czynności po dostarczeniu betonu na budowę dzięki naszej konstrukcji.

  • Ruchomy podest do cystern to konstrukcja specjalna, wykonana w całości z aluminium, przeznaczona do prac przy cysternach ciężarowych. Dostosowany kształt platformy umożliwia korzystanie przy różnego typu cysternach. Wszystkie wymiary dopasowane są do zapotrzebowania klienta.

  • Platforma do obsługi samolotów pasażerskich. Zaawansowana technologicznie konstrukcja wykonana w całości z aluminium. Posiada kilka segmentów umożliwiających sprawną obsługę oraz serwis samolotu pasażerskiego z każdej strony, przy każdej jego części.

Wyświetlanie 1 - 9 z 16 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017