Drabiny do obsługi pojazdów

DRABINA DO CYSTERN Z KABŁĄKIEM OCHRONNYM I PORĘCZAMI BEZPIECZEŃSTWA

na stronę
Wyświetlanie 1 - 15 z 16 wyników
 • DRABINA DO CYSTERN Z KABŁĄKIEM OCHRONNYM I PORĘCZAMI BEZPIECZEŃSTWA z regulowaną wysokością 3,4 – do 4,15 m

 • Drabina z podestem do obsługi tramwajów. Wysokiej jakości konstrukcja wykonana z aluminium o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

 • Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów. Konstrukcja wykonana z aluminium. Wykorzystywana i dostosowana do obsługi pociągów zarówno osobowych jak i towarowych.

 • Platforma, drabina, schody do obsługi kombajnu. Specjalnie stworzona dla branży rolniczej konstrukcja umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do obsługi oraz serwisu kombajnu oraz niektórych innych maszyn rolniczych o dużych gabarytach.

 • Podest rusztowanie do obsługi jachtu. Specjalistyczna konstrukcja przeznaczona do serwisowania i budowy luksusowych jachtów morskich. Wykonana w pełni z aluminium najwyższej jakości. Posiada koła jezdne umożliwiające przemieszczanie i dokładnie umiejscowienie przy jachcie umożliwiając tym samym wygodniejszą pracę.

 • Platforma do obsługi helikopterów. Prosta, wyposażona w koła umożliwiające poruszanie się platforma do obsługi helikopterów. Stworzona z myślą o serwisowaniu i stałym monitorowaniu urządzenia pod względem technicznym. Umożliwia szybkie dotarcie do najciężej dostępnych miejsc w helikopterze. Jest to jedna z najlepszy konstrukcji tego typu - przygotowana...

 • Schody jezdne do obsługi betoniarki. Aluminiowa konstrukcja schodów wyposażonych w  koła jezdne z hamulcami, poręczami ochronnymi oraz podestem umożliwiającym łatwy dostęp do tylnej części betoniarki. Użytkownik w łatwy sposób może wykonać odpowiednie czynności po dostarczeniu betonu na budowę dzięki naszej konstrukcji.

 • Ruchomy podest do cystern to konstrukcja specjalna, wykonana w całości z aluminium, przeznaczona do prac przy cysternach ciężarowych. Dostosowany kształt platformy umożliwia korzystanie przy różnego typu cysternach. Wszystkie wymiary dopasowane są do zapotrzebowania klienta.

 • Platforma do obsługi samolotów pasażerskich. Zaawansowana technologicznie konstrukcja wykonana w całości z aluminium. Posiada kilka segmentów umożliwiających sprawną obsługę oraz serwis samolotu pasażerskiego z każdej strony, przy każdej jego części.

 • Profesjonalna, spełniająca wszelkie wymogi bezpieczeństwa platforma jezdna, rusztowanie, drabina, schody jezdne do obsługi śmigłowców bojowych, wyprodukowana i dostosowana do potrzeb wojska. W pełni aluminiowa, przejezdna konstrukcja z dostępem do najbardziej nietypowych miejsc w maszynie w celu ich szybkiego serwisu lub naprawy.

 • Platforma robocza do obsługi odrzutowca wojskowego. Specjalistyczna konstrukcja aluminiowa, w każdym calu dopasowana do odrzutowca wojskowego. Stworzona przy ścisłej współpracy z wojskiem, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich części odrzutowca. Trzy niezależne moduły wyposażone w koła jezdne z hamulcami oraz stopkami poziomującymi konstrukcję na...

 • Konstrukcje aluminiowe dostosowane do autobusów różnego typu, od małych po duże. W naszej ofercie wiele modeli do wyboru. Platformy robocze o budowie rusztowania połączonego ze schodami jezdnymi to najnowocześniejsze, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa rozwiązania do obsługi, czyszczenia, serwisowania i naprawy autobusów. 

 • Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i naczep. Specjalnie zaprojektowana i stworzona konstrukcja umożliwia swobodny dostęp do każdego miejsca dookoła ciągnika siodłowego oraz naczepy. Przeznaczona do prac naprawczych i serwisowych, a także do wykonywania innych prac wymagających podestu roboczego. 

 • Wykonanie specjalnie - aluminiowa konstrukcja wyposażona w szerokie stopnie antypoślizgowe z barierkami chroniącymi przed upadkiem. Platforma robocza do samochodów dostawczych typu bus o maksymalnej ładowności 3,5 t to rozwiązanie które pozwoli na wykonanie prac serwisowych i naprawczych.

 • Wyjątkowa realizacja indywidualnie dostosowana pod wymagania wojska. Przedstawiamy Państwu jedyną w Polsce konstrukcję będącą rusztowaniem z dużym podestem roboczym, przeznaczoną do produkcji, napraw i serwisowania czołgów bojowych wykorzystywanych przez wojska na całym świecie. Jesteśmy bezpośrednim dostawcą i liderem tego typu konstrukcji w Polsce i na...

Wyświetlanie 1 - 15 z 16 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017