Wózki dwukołowe i schodowe

Wózki dwukołowe transportowe

Wózki transportowe dwukołowe - to lekkie wózki stalowe i aluminiowe przeznaczone do transportu małych i ciężkich ładunków. Wózki dwukołowe posiadają zwartą spawaną konstrukcję z rur i profili. Wysokiej jakości koła z trwałymi łożyskami zapewniają niskie opory toczenia, dzięki czemu transport bardzo ciężkich elementów nawet do 250 kg nie stanowi dla nich problemu.

W ofercie posiadamy kilka rodzajów kół które stosowane są w zależności od powierzchni po której poruszają się wózki. Np: koła z gumy termoplastycznej, koła pompowane zwane też pneumatycznymi, koła z pełnej gumy oraz bezawaryjne koła piankowe.

Wózki dwukołowe wykonujemy w dwóch wariantach: tańsza wersja stalowa która jest cięższa oraz wersja aluminiowe która jest lekka i poręczna. 

Dla wygodnego użytkowania wózki dwukołowe transportowe wyposażamy w różnej wielkości łopaty.
W zależności od zapotrzebowania użytkownika i rodzaju transportowanego elementu możemy wybrać odpowiednią opcję.

Dla przedłużenia żywotności wózki dwukołowe posiadają plastikowe łatwo wymienne elementy zużywające się jak rączki, płozy i odbojniki.

Każdy wózek dwukołowy transportowy objęty jest 5 letnią gwarancją producenta

Wyświetlanie 1 - 14 z 14 wyników
 • Taczka do przewozu płyt drewnianych, gk, oraz płyt z tworzyw sztucznych o dużych powierzchniach.
  Oferujemy małe poręczne i lekki rozwiązania do transportu dużych płyt. Taczka posiada jedną oś główną - która przenosi cały ciężar płyty. Podwójny uchwyt zapewnia stabilność i kontrolę w przewozie płyty na wózku. Aby zwiększyć wygodę użytkowania taczka...

 • Taczki stalowe i aluminiowe z bezawaryjnymi kołami, przeznaczone do użytku w magazynie, na produkcji, w warsztacie i wszędzie tam gdzie wymagane jest przenoszenie ciężkich materiałów do 250 kg.

 • Taczki stalowe z łopatami, bezawaryjne koła - przeznaczone do łatwego przenoszenia ładunków nawet do 250 kilogramów.

 • Taczki aluminiowe, z płozami, szerokimi łopatami, ze składaną łopatą - z udźwigiem do 200 kg. Wysoka jakość wykonania, gwarancja producenta.

 • Taczki ze składaną łopatą, aluminiowe, stalowe , udźwig do 250 kg. Wykorzystywane w magazynach, na produkcji oraz wszędzie tam gdzie transportuje się przedmioty o dużej wadze.

 • Taczki stalowe do transportu krzeseł i mebli, także w wersji z szeroką łopatą. Przeznaczone dla ośrodków sportowych, kulturalnych oraz wszęzie tam gdzie organizuje się różnego typu imprezy wymagające miejsc siedzących dla uczestników.

 • Aluminiowe taczki do transportu po schodach, trzy i pięcio ramienne wieńce kół. Umożliwiają łatwe przenoszenie ciężkich przedmiotów (nawet 200 kg) po schodach, zarówno w dół jak i do góry.

 • Taczki sprzętowe, z 3 ramiennymi wieńcami kół, pneumatycznym ogumieniem, uchwyt dźwigający. Łatwe przenoszenie ciężarów o wadze 250 kg. Trwałe przez lata, wysoka jakość wykonania. Do wykorzystania w domu i firmie.

 • Taczki, wózki do transportu butli stalowych o wadze od 50 do 200 kg. Idealne dla firm zajmujących się dostawami gazów technicznych oraz na produkcję która wymaga częstej zmiany butli z gazem.

 • Wózki do paczek, taczki do paczek, lekkie, składane, podwójnie składane. Kolportaż ulotek, załadunek i rozładunek makulatury, gazet oraz materiałów papierniczych w sklepach i magazynach.

 • Taczki do beczek, z obrotowym kołem podporowym. Udźwig do 200 kg. Łatwe transportowanie ciężkich butli stalowych. Idealne na produkcję oraz do agencji oferujących dystrybucję gazów technicznych.

 • Taczka do beczek, wózek do transportu beczek, producent: VarioFit, udźwig 250 kg. Na produkcję i wszędzie tam gdzie przenosi się duże ilości butli stalowych (np. z przepracowanym olejem) czy w agencji gazów technicznych.

 • Wózek do opon. Zwany także jako wózek transportowy do opon to innowacyjne rozwiązania dla Państwa magazynu, warsztatu lub serwisu opon. W ofercie posiadamy różnego rodzaju wózki do opon samochodowych - wersja niska, wersja wysoka, wózki teleskopowe i ocynkowane

 • Taczki do transportu po schodach, trzy i pięcio ramienne. Wykonane ze stali najwyższej jakości. Udźwig do 200 kg. Dla firm transportowych, oferujących przeprowadzki oraz usługi kurierskie. Wózek do wnoszenia i znoszenia ciężarów.

Wyświetlanie 1 - 14 z 14 wyników

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

tel. 77 418 39 85
email:
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017