O firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne to firma, powstała w 1992 roku.

Tak długa obecność na rynku jak i zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło nam wypracować sobie opinię solidnego i pewnego partnera biznesowego szczególnie w branży energetycznej, maszynowej i budowlanej.

Nasza firma zyskała zaufanie szerokiego grona klientów jak i producentów - jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się marek natomiast zdobyte praktyki i wiedza pozwalają nam dobierać dla Państwa produkty, najskuteczniej spełniające oczekiwania i potrzeby. Od początku czynnie wprowadzamy na rynek europejski produkty cechujące się niezmiennie wysoka jakością, spełniające wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa oraz posiadające certyfikaty jakości.

Śledzimy Państwa potrzeby aby, na bieżąco uzupełniać nasz asortyment co stawia nas pośród liderów zaopatrzenia przemysłu. W naszej obszernej ofercie znajdują sie głównie produkty standardowe, dostępne z katalogów producentów, jednak nie ograniczamy się tylko do typowych rozwiązań, nasi inżynierowie potrafią sprostać najtrudniejszym problemom i wyzwaniom w swojej dziedzinie. Dlatego też zapewniamy iż to, co wydaje się Państwu niemożliwe dla nas nie stanowi problemu a jedynie kolejne wyzwanie. Zawsze odnajdujemy zadowalające rozwiązania, w oparciu o najnowsze normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Tworzymy solidną i elastyczną firmę, lubimy nowe cele i wyzwania, jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych osiągnięć i innowacji.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

  • - rusztowania jezdne aluminiowe,
  • - drabiny aluminiowe,
  • - drabiny ewakuacyjne,
  • - osprzęt do wózków widłowych,
  • - podnośniki osobowe i towarowe
  • - wciągarki i zawiesia
  • - maszyny do obróbki metalu, takie jak tokarki, wiertarki, frezarki, giętarki, przecinarki itd.
  • - zbiorniki na olej, pojemniki i wanny wychwytowe.

Jeśli nie znajdziecie Państwo tego czego szukacie, skontaktujcie sie z nami a na pewno przygotujemy ofertę.

Kategorie

Raty Santander

Poleć nas znajomym

Członek Opolskiej Izby Gospodarczej


Firma Przyjazna Klientowi


NASZ PROFIL W PANORAMIE FIRM


NASZ PROFIL NA FACEBOOKU


NASZ PROFIL W GOOGLE+