Platforma robocza do wózka widłowego

Platforma robocza do wózka widłowego

 

Platforma robocza posiada szerokie zastosowanie w pracach na wysokościach, takich jak: wszelkiego rodzaju naprawy, wymiany żarówek, prace konserwatorskie czy inspekcyjne. Swoje zastosowanie ma także w lokalnych kontrolach, przeprowadzanych w zakładach produkcyjnych. Platforma robocza to znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie od rusztowań i drabin. Dzięki prostej konstrukcji umożliwia tymczasowe zastąpienie dedykowanego podnośnika osobowego tam gdzie używanie takiego podnośnika nie ma sensu z punktu widzenia ekonomicznego. Dzięki naszej platformie do widlaka prace na wysokości w zakładzie (naprawa oświetlenia ; wymiana kabli ; dostęp do urządzeń na wysokości ; rozładunek towaru) można wykonać szybko i bezpiecznie. Zabezpieczony sworzniem kosz osobowy, montuje się na widły wózka widłowego. Antypoślizgowa podłoga z aluminiowej blachy oraz osiatkowana tylna część platformy redukuje znacząco masę własną. Umożliwia to używane platformy roboczej z wózkami o stosunkowo niedużym udźwigu. Kosz osobowy wyposażony jest także w uchwyty do przypięcia szelek, dzięki czemu zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo osób pracujących na platformie. W koszu znajduje się poręczna skrzynia na narzędzia oraz drzwiczki o konstrukcji uniemożliwiającej ich przypadkowe otwarcie.

W naszej ofercie posiadamy podesty w dwóch wymiarach:

  • 1) Wymiary podstawy: 800 x 1200 mm ; wysokość 1800 mm.
  • 2) Wymiary podstawy: 1200 x 1200mm ; wysokość 1800 mm.

OPCJA: Platforma składana – wykonywana jest na zamówienie.

Do platformy dołączana jest dokumentacja, niezbędna do rejestracji w UDT. Poniżej przedstawiamy oferowane wersje naszych platform roboczych:  

 

 

 

 

          wersja A                              wersja B                          wersja C                                wersja D

 

Wersja A - Bez przednich wsporników i zadaszenia
Wersja B - Bez przednich wsporników
Wersja C - Z przednimi wposrnikami i zadaszeniem
Wersja D- Tylnia ścianka składana

  

Zdjęcia poglądowe platformy roboczej

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

Nazwa Wymiary dł. x szer. x wys. [mm] Waga [kg]  dop. ilość osób
na platformie 
nośność
[kg] 
 platforma robocza typ S 800x1200x1800  100  250 
 platforma robocza typ L 1200x1200x1800  150  300 
Lista ilustracji:Kategorie

Raty Santander

Poleć nas znajomym

Członek Opolskiej Izby Gospodarczej


Firma Przyjazna Klientowi


NASZ PROFIL W PANORAMIE FIRM


NASZ PROFIL NA FACEBOOKU


NASZ PROFIL W GOOGLE+