Pojemniki z pokrywą i bez pokrywy - OPENBUND

Pojemniki z pokrywą i bez pokrywy - OPENBUND

Kingspan Environmental prowadzi działalność zgodnie z ISO 9001:2008 FM nr 57348

Open Bund to produkt z wysokiej jakości polietylenu, wytworzony przy wykorzystaniu technologii formowa-nia obrotowego. Jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Istnieje możliwość 100% recyklingu zużytych wyrobów i ponownego wykorzystania surowca. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV, nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych.

Open Bund produkowany jest w dwóch wersjach: bez pokrywy oraz z pokrywą. Wersja bez pokrywy może służyć, jako wanna wychwytująca dla jednopłaszczo-wych zbiorników prostopadłościennych (produkowa-nych przez firmę Kingspan Environmental) i stanowić dodatkowe zabezpieczenie przed wyciekiem przecho-wywanych substancji na zewnątrz. Wersja z pokrywą to pojemnik do przechowywania różnego rodzaju materia-łów, odpadów czy też narzędzi.

Open Bund z pokrywą wyposażony jest w sprężyny gazowe ułatwiające podnoszenie pokrywy i przytrzymu-jące ją w pozycji otwartej, co znacznie zwiększa komfort jego użytkowania. Specjalnie zaprojektowana i wyprofilowana pokrywa zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza pojemnika (nawet podczas intensywnych opadów) oraz zapewnia jej swobodne spływanie

Specjalnie wyprofilowane kieszenie umożliwiają pod-noszenie pojemnika za pomocą wózka widłowego, ułatwiając jego transport.

Standardowo Open Bund z pokrywą wyposażony jest w kłódkę, co pozwala bezpieczne przechowywać cenniejsze narzędzia i chronić jego zawartość przed dostę-pem osób nieupoważnionych.

Pojemniki Open Bund posiadają pięcioletnią gwarancję.

 

  

DANE TECHNICZNE:

Open Bund
Pojemność [l]
Długość [m]
Szerokość [m]
Wysokość [m]
SBO01700DG/NL – bez pokrywy
1750
2,28
1,15
0,99
SBO01700DG – z pokrywą
1750
2,38
1,23
1,10
Wymiary produktów mogą się różnić w zakresie +/- 1%. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją. Gwarancja dotyczy wyrobu używanego w sposób zgodny z instrukcją producenta

 

Pliki do pobrania:

Lista ilustracji:Kategorie

Raty Santander

Poleć nas znajomym

Członek Opolskiej Izby Gospodarczej


Firma Przyjazna Klientowi


NASZ PROFIL W PANORAMIE FIRM


NASZ PROFIL NA FACEBOOKU


NASZ PROFIL W GOOGLE+