Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 7 produktów.

Uchwyt klamrowy EUK

Brak opinii

Specjalistyczny uchwyt śrubowy z szaklą

Brak opinii

Uchwyt widłowy typ EUPW

Brak opinii

Uchwyt do szyn typ EUSS

Brak opinii

Specjalny typ EUPS

Brak opinii

Hak uniwersalny typ EHU

Brak opinii

Uchwyt do krawęzników typ EUBKR

Brak opinii

W tym miejscu oferujemy państwu uchwyty na zamówienie dedykowane specjalistycznym pracom transportowym. Jako producent uchwytów transportowych, jesteśmy w stanie wykonywać uchwyty na zamówienie spełniające precyzyjnie określone potrzeby i wymagania oraz zgodne z dostarczoną nam specyfikacją. Poszukują Państwo najwyższej jakości, elastycznego dopasowania do potrzeb Państwa zakładów lub hal magazynowych i produkcyjnych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą specjalnych uchwytów.

Uchwyty na zamówienie od ECI, precyzyjnie dopasowane do potrzeb Twojego zakładu

Jako doświadczony producent osprzętu do transportu bliskiego – zarówno pionowego, jak i poziomego, możemy zaoferować Państwu możliwie najlepsze specjalne uchwyty dedykowane najróżniejszym specjalistycznym pracom. Każdy z naszych uchwytów na zamówienie wykonywany jest zgodnie z rozporządzeniami i wytycznymi krajowymi oraz europejskimi. Nasze specjalne uchwyty spełniają normy PN-84/m-06521 w zakresie projektowania, a także normy PN-89/M84702 w zakresie ogólnych badań.

W skład naszej kompleksowej oferty uchwytów na zamówienie wchodzą m.in.:

Najwyższej jakości specjalne uchwyty wykonywane na zamówienie

Możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości chwyty widłowe do palet wykonywane z ręcznym wyważaniem środka ciężkości oraz z regulowanymi wymiarami. Tego typu uchwyty do wózka widłowego cechują się szeroką funkcjonalnością oraz prostą konstrukcją, co zapewni wydłużony czas eksploatacji oraz znaczną poprawę wydajności pracy. Oferujemy uchwyty do widlaka o każdym typie i udźwigu od 1 do 5 ton. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie uchwyty widłowe o innych, bardziej nietypowych parametrach.

Każdy nasz uchwyt widłowy do transportu palet posiada niezbędne atesty i certyfikaty, które gwarantują jego bezpieczną eksploatację. W tej kategorii znajdą Państwo także różnorodne trawersy i uchwyty d wózków widłowych umożliwiające skuteczny transport ładunków o nietypowych gabarytach.

W przypadku pojawienia się pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.