Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 7 produktów.

Uchwyty na zamówienie

W tym miejscu oferujemy państwu uchwyty na zamówienie dedykowane specjalistycznym pracom transportowym. Jako producent uchwytów transportowych, jesteśmy w stanie wykonywać uchwyty na zamówienie spełniające precyzyjnie określone potrzeby i wymagania oraz zgodne z dostarczoną nam specyfikacją. Poszukują Państwo najwyższej jakości, elastycznego dopasowania do potrzeb Państwa zakładów lub hal magazynowych i produkcyjnych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą specjalnych uchwytów.

Uchwyty na zamówienie od ECI, precyzyjnie dopasowane do potrzeb Twojego zakładu

Jako doświadczony producent osprzętu do transportu bliskiego – zarówno pionowego, jak i poziomego, możemy zaoferować Państwu możliwie najlepsze specjalne uchwyty dedykowane najróżniejszym specjalistycznym pracom. Każdy z naszych uchwytów na zamówienie wykonywany jest zgodnie z rozporządzeniami i wytycznymi krajowymi oraz europejskimi. Nasze specjalne uchwyty spełniają normy PN-84/m-06521 w zakresie projektowania, a także normy PN-89/M84702 w zakresie ogólnych badań.

W skład naszej kompleksowej oferty uchwytów na zamówienie wchodzą m.in.:

Najwyższej jakości specjalne uchwyty wykonywane na zamówienie

Możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości chwyty widłowe do palet wykonywane z ręcznym wyważaniem środka ciężkości oraz z regulowanymi wymiarami. Tego typu uchwyty do wózka widłowego cechują się szeroką funkcjonalnością oraz prostą konstrukcją, co zapewni wydłużony czas eksploatacji oraz znaczną poprawę wydajności pracy. Oferujemy uchwyty do widlaka o każdym typie i udźwigu od 1 do 5 ton. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie uchwyty widłowe o innych, bardziej nietypowych parametrach.

Każdy nasz uchwyt widłowy do transportu palet posiada niezbędne atesty i certyfikaty, które gwarantują jego bezpieczną eksploatację. W tej kategorii znajdą Państwo także różnorodne trawersy i uchwyty d wózków widłowych umożliwiające skuteczny transport ładunków o nietypowych gabarytach.

W przypadku pojawienia się pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.