Tokarki do metalu

Tokarka do metalu to w pełni automatyczne i profesjonalne urządzenie przeznaczone do wytwarzania przestrzennych elementów metalowych.

Automatyczne tokarki CNC przeznaczone są dla najbardziej zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych na całym świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia uniwersalne czy karuzelowe.

Przygotowaliśmy gamę urządzeń profesjonalnych, podstawowych (np. z przeznaczeniem dla szkół) oraz amatorskich, do użytku w prywatnym przydomowym warsztacie.

Urządzenia te posiadają niezliczone ilości opcji i udogodnień, aby dowiedzieć się jak najwięcej - zachęcamy do przeglądu produktów i porównanie specyfikacji technicznych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

Jeżeli poszukują Państwo tokarki do ciągłej, wydajnej pracy - polecamy urządzenia CNC automatyczne, przeznaczone dla całej branży przemysłowej. Tokarki automatyczne działają po kilkadziesiąt lat, są trwałe, niezawodne i niezastąpione. Mogą produkować pojedynczo, jak i seryjnie.

Tokarki karuzelowe są maszynami przeznaczonymi do obróbki elementów o dużej średnicy i niewielkiej wysokości. Urządzenia poradzą sobie z ciężarem nawet 30 ton. Maksymalna średnica w najpotęzneijszej tokarce z naszej oferty wynosi 3200 mm.

W ECI kupią Państwo ciężkie, precyzyjne, profesjonalne, automatyczne tokarki do prac z największymi gabarytami i ciężarami, trwałe i niezawodne przez dziesiątki lat, a do tego w dużej mierze bezawaryjne. Zapewniamy serwis, szkolenia i pomoc w doborze urządzenia pod charakterystykę i profil działania firmy.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017