Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 56 produktów.

Tokarki do metalu, konwencjonalne, CNC, Optimum, Quantum

Strona główna Tokarki do metalu, konwencjonalne, CNC, Optimum, Quantum

TOKARKA OPTIMUM L28 CNC

Brak opinii

TOKARKA OPTI TURN L 44 CNC

Brak opinii

Tokarki do metalu, konwencjonalne, CNC, Optimum, Quantum

Tokarka do metalu to w pełni automatyczne i profesjonalne urządzenie przeznaczone do wytwarzania przestrzennych elementów metalowych.

Automatyczne tokarki CNC przeznaczone są dla najbardziej zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych na całym świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia uniwersalne czy karuzelowe.

Przygotowaliśmy gamę urządzeń profesjonalnych, podstawowych (np. z przeznaczeniem dla szkół) oraz amatorskich, do użytku w prywatnym przydomowym warsztacie.

Urządzenia te posiadają niezliczone ilości opcji i udogodnień, aby dowiedzieć się jak najwięcej - zachęcamy do przeglądu produktów i porównanie specyfikacji technicznych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

Jeżeli poszukują Państwo tokarki do ciągłej, wydajnej pracy - polecamy urządzenia CNC automatyczne, przeznaczone dla całej branży przemysłowej. Tokarki automatyczne działają po kilkadziesiąt lat, są trwałe, niezawodne i niezastąpione. Mogą produkować pojedynczo, jak i seryjnie.

Tokarki karuzelowe są maszynami przeznaczonymi do obróbki elementów o dużej średnicy i niewielkiej wysokości. Urządzenia poradzą sobie z ciężarem nawet 30 ton. Maksymalna średnica w najpotęzneijszej tokarce z naszej oferty wynosi 3200 mm.

W ECI kupią Państwo ciężkie, precyzyjne, profesjonalne, automatyczne tokarki do prac z największymi gabarytami i ciężarami, trwałe i niezawodne przez dziesiątki lat, a do tego w dużej mierze bezawaryjne. Zapewniamy serwis, szkolenia i pomoc w doborze urządzenia pod charakterystykę i profil działania firmy.