Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 24 produktów.

Zabezpieczenie ładunku, plandeki zabezpieczające, siatki, big bagi

Strona główna Zabezpieczenie ładunku, plandeki zabezpieczające, siatki, big bagi

Długi worek na azbest - 1000kg

Brak opinii

Worek typu BIG-BAG do kontenerów 7 m³

Brak opinii

Worek typu Big Bag

Brak opinii

Worek typu BIG-BAG do kontenerów 17 m³

Brak opinii

Worek typu Big Bag do drewna - przewiewny

Brak opinii

Worek na azbest typu Big Bag

Brak opinii

BIG-BAG do kontenerów 38 m³

Brak opinii

Materiał siatkowy PE

Brak opinii

Plandeka z płótna żaglowego impregnowana

Brak opinii

Plandeka z korbą zwijającą

Brak opinii

Tkaniny polietylenowe

Brak opinii

Plandeki taśmowe, tkane

Brak opinii

Plandeka do samochodów ciężarowych.

Brak opinii

Plandeka z profilami podporowymi

Brak opinii

Przedstawiamy Państwu różne metody zabezpieczenia ładunku.

Są nimi: big bagi, plandeki zabezpieczające oraz siatki zabezpieczające. Dzięki tym produktom, nie będziesz martwić się o to, czy transportowany materiał dotrze bez jakichkolwiek uszkodzeń, czy nie wypadnie będąc w drodze. Nasze rozwiązania przeznaczone są dla wózków widłowych, samochodów dostawczych typu bus, ciężarówek.

Big Bagi, Worki Big Bag to nic innego jak wielkogabarytowe worki ażurowe, powlekane, niepowlekane. Służą do transportu surowców różnego typu:

Big Bag może być transportowany na palecie, lub przy pomocy wideł wózka widłowego, dzięki zastosowaniu specjalistycznych, wytrzymałych uchwytów. Worki typu Big Bag pomagają w składowaniu materiałów i umożliwiają oszczędność miejsca. Oferowane przez ECI Big Bagi gwarantują transport 1000 kg surowca jednocześnie. Posiadamy również modele, przeznaczone dla kontenerów - od 7m3 do 17 m3.

Plandeki zabezpieczające - idealna forma zabezpieczenia ładunku będącego w naczepie ciężarówki lub w stalowym kontenerze.

Plandeki zabezpieczające stosuje się również jako boki naczep tirów. Są wykonane z wysokiej jakości materiału trudnopalnego, odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. W ofercie ECI znajdą Państwo plandeki zabezpieczające:

oraz wiele innych. Posiadamy plandeki ciężkie, lekkie, przepuszczające powietrze i nieprzepuszczalne. Z powodzeniem stosuje się je również na samochodach ciężarowych typu BUS (z paką). Plandeki zabezpieczające to idealna forma zabezpieczenia wszelkich ładunków w transporcie. Plandeki są wykonywane według wymiarów dostarczanych przez klienta. Zawsze w 100% dopasowane do pojazdu, kontenera!


Siatki zabezpieczające, wykonywane z włókna syntetycznego, umożliwiają oddzielenie przestrzeni ładunkowych lub zabezpieczenie większych ładunków, nie wymagających użycia plandek.

Warto dodać, iż siatki zabezpieczające gwarantują pełny dostęp do powietrza dla transportowanych materiałów. W ofercie posiadamy także siatki stosowane jako osłona (płot) drogowy, płot tenisowy, ogrodzenie boiska sportowego. Siatki zabezpieczające, przeznaczone do zabezpieczenia towarów w transporcie drogowym, wyposażone zostały w gumowe linki ze sznurkiem ułatwiającym szybkie ich zaciąganie. Dzięki temu, ładunek nigdy nie poruszy się w trakcie jazdy. Jesteśmy wiodącym dostawcą zabezpieczeń ładunków w transporcie! Zapraszamy do współpracy.

Plandeki i Siatki - Profesjonalne zabezpieczenia ładunków

W celu odpowiedniego zabezpieczenia ładunków, np. kruszyw budowlanych lub odpadów wielkogabarytowych przewożonych w kontenerach, stosuje się specjalne plandeki zapobiegające ich osunięciu i wypadaniu. Również w samochodach ciężarowych i typu BUS stosuje się siatkę zabezpieczającą towar różnego typu. Siatka zabezpieczająca może być także stosowana jako przegroda między przestrzenią przeznaczoną do prowadzenia pojazdu a załadunkową.

Plandeki i siatki dopasowane do kontenerów i samochodów. Plandeki na przyczepy przemysłowe, tir oraz pozostałe samochody dostawcze. Dostarczymy plandekę lub siatkę wyprodukowaną pod konkretny model pojazdu. Zapraszamy do składania zapytan.