Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 68 produktów.

Przyczepy przemysłowe

Przyczepy przemysłowe wewnątrzzakładowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyczep do wózków widłowych i ciągników. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doradzamy i wykonujemy przyczepy wg projektu pod indywidualne potrzeby klienta. W zależności od potrzeb przyczepy przemysłowe mogą być wyposażone w układ skrętny z przednią osią skręcaną na obrotnicy lub połączonymi dwoma osiami skrętnymi, a także czterema kołami skręcanymi na zwrotnicach. Istnieje możliwość wykonania przyczepy na zawieszeniu resorowanym oraz z dowolną zabudową, montujemy kłonice lub wykonujemy zabudowę również z plandeką. Zarówno powierzchnia ładunkowa, elementy do posadowienia i zamocowania ładunku oraz obudowa i wykończenie są przedmiotem dostosowania do potrzeb Klientów. Przyczepy mogą być przystosowane do łączenia w tandem, co sprawdza się w zastosowaniu jako pociąg logistyczny.

Poniżej prezentujemy typowe rozwiązania dostępne w najkrótszym terminie.

Przyczepy przemysłowe na obrotnicy

Przyczepa przemysłowa do transportu wewnątrzzakładowego.


Bardzo mocna konstrukcja platformowa o powierzchni standardowej do 500×200 cm i nośności do 8 ton. Nadaje się do wolnobieżnego transportu poza drogami publicznymi. Posiada solidne koła z pompowanymi oponami lub z pełnej gumy, umieszczone na wzmacnianych łożyskach maszynowych. Dyszel przyczepy połączony jest z łożyskowaną obrotnicą, dzięki której cała przednia oś jest skrętna w jednej osi. Dyszel dodatkowo posiada blokadę w pozycji pionowej. Powierzchnia platformy przyczepy wykonana jest z blachy i pokryta jest antypoślizgową i wodoodporną sklejką.


    Powierzchnia do 500 x 200 cm
    Nośność do 8 t
    Koła z pompowanymi oponami lub z pełnej gumy
    Łożyskowana obrotnica
    Skrętna przednia oś
    Blokada pozycji pionowej
    Powierzchnia z blachy
    Antypoślizgowa wodoodporna sklejka

Zapraszamy również do zapoznania się z wózkami transportowymi do dużych obciążeń.Przyczepy przemysłowe z 4 kołami zwrotnymiPrzyczepy przemysłowe z 4 kołami zwrotnymi świetnie sprawdzają się w miejscach o ograniczonej przestrzeni do precyzyjnego manewrowania z ciężkim ładunkiem.