Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 16 produktów.

Przenośniki rolkowe - prowadnice warsztatowe

Przenośniki rolkowe, zwane również prowadnicami rolkowymi warsztatowymi, to stosowane w większości profesjonalnych fabryk i warsztatów systemy transportu bliskiego, znacząco upraszczające procesy logistyczne w przedsiębiorstwie. A do tego, co najważniejsze - oszczędzające czas, a co za tym idzie - koszta. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Niemieckich projektantów, możemy zaproponować systemy które są konfigurowalne na różne sposoby: kąt pochylenia, odpowiednia wysokość, możliwość łączenia z innymi systemami transportu wewnątrzzakładowego. 

Charakterystyka podnośników rolkowych METALKRAFT

W naszej ofercie posiadamy przenośniki rolkowe - stoły w różnych modelach do wyboru, umożliwiając tym samym dopasowanie do różnej wielkości zakładów. Najprostszym mechanizmem jednym, do przemieszczania np. pił, szlifierek, wiertarek czy strugarek jest: Uniwersalny mechanizm jezdny. Kolejnym produktem są stojaki materiałowe z możliwością obciążenia nawet do 700 kilogramów, pojedyncze z możliwością łatwego przemieszczania. Wyższe modele wyposażone są w bezstopniowa regulację. Do niemalże wszystkich przenośników rolkowych stosujemy różnego typu rolki prowadzące, dostępne w naszej ofercie - wykonanae ze stali, stali ocynkowanej lub tworzywa sztucznego.

Przenośniki podające rolkowe bez ogranicznika długości i bez systemu pomiarowego w lekkiej konstrukcji o nośności 100 kg na metr przenośnika to pierwsze modele profesjonalnych przenośników rolkowych. Są wykorzystywane zarówno w zakładach obróbki metali jak i stolarskich, do takich prac jak: wiercenie i frezowanie w profilach metalowych, drewnianych lub z tworzywa sztucznego. Mogą służyć jako transporter profili na produkcji. 

Przenośniki rolkowe z elektronicznym systemem pomiarowym - wyposażone w ograniczniki długości, pomiar z taśmą magnetyczną, wskaźniki cyfrowe. To zdecydowanie bardziej zaawansowany system przenośników rolkowych, wykorzystywany przez większe fabryki i warsztaty zajmujące się obróbką różnego typu materiałów.

Najbardziej zaawansowane systemy przenośników rolkowych wyposażono w pomiar na skali oraz wózek oporowy, umożliwiając uzyskanie nośności na poziomie 300 kg na metr przenośnika. 

W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa dostarczymy Państwu odpowiednie rozwiązania, zachęcamy do kontaktu.