Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 39 produktów.

Uchwyty

Trawersa Magnetyczna Easylift 600

Brak opinii

Podnośnik magnetyczny Unicraft PLM 100

Brak opinii

Chwytaki Magnetyczne MaxX

Brak opinii

Podnośnik magnetyczny Unicraft PLM 300

Brak opinii

Elektro Magnetyczne Trawersy MTE

Brak opinii

Podnośnik magnetyczny Unicraft PLM 600

Brak opinii

Podnośnik magnetyczny Unicraft PLM 1000

Brak opinii

W tej kategorii prezentujemy Państwu bogatą ofertę specjalistycznych uchwytów wykorzystywanych w transporcie bliskim – zarówno pionowym, jak i poziomym. Znajdą tu Państwo także uchwyty śrubowe służące do sprawnego i wydajnego przenoszenia kręgów, rur, prętów oraz profili aluminiowych.

Prawdopodobnie najbogatsza oferta chwytaków, manipulatorów i uchwytów na rynku

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, w której skład wchodzą m.in.:

Kompleksowa oferta specjalistycznych chwytaków i uchwytów od ECI

Wierzymy, że nasz bogaty asortyment manipulatorów, podnośników, uchwytów, chwytaków i zawiesi spełni Państwa oczekiwania, a także okaże się odpowiedzią na wymagania Państwa zakładów pracy, magazynów oraz hal przemysłowych.

Nasze chwytaki do blach i uchwyty do transportu pionowego blach lub uchwyty do przenoszenia blach w poziomie wykonywane są wyłącznie z najlepszych jakości materiałów, cechują się mocną i trwałą konstrukcją oraz spełniają normy PN-84/M-06521 i PN-89-M84702. Manipulatory i chwytaki magnetyczne, a także manipulatory próżniowe znajdujące się w naszej ofercie to wysoce wyspecjalizowany sprzęt umożliwiający w pełni bezpieczne oraz efektywne podnoszenie i transportowanie płaskich ciężarów. Poza standardowymi wymiarami oraz konstrukcjami manipulatorów i przyssawek pneumatycznych samozasysających jesteśmy w stanie wyprodukować manipulator zgodny z Państwa precyzyjnie określonymi wymogami.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty, w której skład wchodzą uchwyty widłowe, uchwyty do podnoszenia kręgów betonowych i uchwyty do beczek. Nasze produkty to wiodący specjalistyczny osprzęt transportowy na rynku.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zapraszamy do skontaktowania się z nami również w przypadku chęci zamówienia nietypowego uchwytu, chwytaka lub manipulatora.