Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 35 produktów.

Osprzęt do wózków widłowych

Szufla mechaniczna do wózka widłowego

Brak opinii

Szufla hydrauliczna (na karetkę)

Brak opinii

Szufla hydrauliczna 2-cylindrowa

Brak opinii

Szufla hydrauliczna na widły

Brak opinii

Szufla hydrauliczna do wózka widłowego

Brak opinii

Aby w pełni wykorzystać potencjał rozwojowy firmy, warto zadbać o to, by nie zaniedbywać możliwości, jakie kryje w sobie jej park maszynowy - również ten o funkcji pomocniczej. Pojazd wyposażony w odpowiedni osprzęt do wózków widłowych potrafi obsłużyć wiele zadań wykraczających poza funkcje czysto transportowe - wszystko dzięki pomysłowym nakładkom na widły. W ramach indywidualnych potrzeb firmy, pojazd wyposażony w odpowiedni osprzęt do wózków widłowych z powodzeniem zastąpić może droższy sprzęt specjalistyczny, taki jak pług śnieżny czy dźwig i oszczędzić załodze kłopotliwych i żmudnych prac fizycznych.

W dzisiejszych czasach większość firm zajmujących się produkcją posiada wózek widłowy. Dzięki rozwiniętym zdolnościom i możliwościom projektowania coraz to nowszych rozwiązań innowacyjnych, możemy z wózka widłowego zrobić prawdziwego pomocnika wielu prac!. 

Akcesoria do wózka widłowego

Aby wykonać pracę na wysokości, często wynajmuje się dźwigi i specjalistyczne podnośniki. Teraz jest to możliwe przy użyciu platformy roboczej do wózka widłowego. Zbieranie, transportowanie i opróżnianie gruzu kojarzy nam się z kontenerem dostarczanym przez firmę zajmującą się odpadami. Kontenery z otwieranym dnem, samowyładowcze, przechylne i wysypowe sprawią że samemu sobie poradzisz!. W zimie, do wózka widłowego doczepić można pług do odśnieżania, ograniczając koszta związane z usuwaniem nadmiaru śniegu. Jeżeli zachodzi potrzeba przetransportowania długiego materiału, można a nawet trzeba, zastosować przedłużki do wideł. Twój wózek widłowy to prawdziwy kombajn do wielu prac. Wykorzystaj to. Zamiatarka, to kolejne urządzenie dostosowane do pracy z wózkiem widłowym. Dzięki niej, teren twojej firmy pozostanie zawsze czysty. Ponadto, istnieją również takie akcesoria jak: ostroga do wózka, karetka przesuwna, dociskacz, pazur dociskowy, paleta do transportu butli z gazami technicznymi, trawersy

Jesteśmy wiodącym producentem osprzętu do wózków widłowych w Polsce. Mało tego, nasze produkty znakomicie radzą sobie za granicą. Nasi klienci wracają po kolejne udoskonalenia dla wózka widłowego, tworząc z niego narzędzie jakim nigdy nie było.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo osprzęt do wózków widłowych w szerokim wyborze. Znalazły się tu między innymi trawersy do transportu ładunków gabarytowych, szufle do towarów sypkich czy kosze - platformy dostosowane do transportu osób. Proponowany przez nas osprzęt do wózków widłowych wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami i posiada wymagane oznakowanie i dokumentację.

Osprzęt do wózków widłowych pozwoli w sprytny i ekonomiczny sposób usprawnić funkcjonowanie firmowego magazynu i tym samym zwiększyć obroty bez uszczerbku dla budżetu.