Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 125 produktów.

Pojemniki i zbiorniki

Pojemnik na piasek i sól 160l - polietylenowy, niebieski

Brak opinii
429,00 zł netto
527,67 zł brutto

Zbiorniki na olej opałowy

Brak opinii

Zbiorniki na Biodiesla - BIOTANK

Brak opinii

Skrzynie na narzędzia Truck ToolBox

Brak opinii

Pojemnik na piasek i sól 80 litrów, kolor biały

Brak opinii
297,00 zł netto
365,31 zł brutto

Pojemnik na piasek i sól 80 litrów, kolor żółty

Brak opinii
297,00 zł netto
365,31 zł brutto

Pojemniki na odpady

wykonywane są w trzech technologiach: wtryskowej (PE-HD), laminatowo poliestrowej, polietylenowej z włóknem szklanym. Wszystkie gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV. Są to pojemniki które sprzedajemy od niespełna 15 lat. Jesteśmy dostawcą dla wielu spółdzielni mieszkaniowych i deweloperów w Polsce i za granicą. Nasze rozwiązania stosowane są w największych miastach Polski. Nie straszne są im chemikalia, odpady bio, plastiki - są do nich przystosowane. W ofercie pojemniki na odpady zmieszane, bio, plastikowe, segregowane. Wszystkie spełniają odpowiednie wymagania, posiadają znaki CE i są dostosowane do aktualnych pojazdów zajmujących się ich opróżnianiem.

Pojemniki na piasek i sól

są niezbędną pomocą zarówno dla domu jednorodzinnego, firmy, wspólnoty oraz całych miast i wsi w okresie zimowym. Umożliwiają szybkie i łatwe posypanie powierzchni piaskiem lub solą, zapobiegając wypadkom. Pojemniki zapewniają nie tylko szybki i łatwy dostęp do surowca, ale również chronią go przed warunkami atmosferycznymi. W pojemnikach na piasek i sól nie występuje zjawisko zbrylania się materiału, i nie ma szansy aby namókł. Dostępne w ofercie ECI pojemniki na piasek i sól dostępne są w różnych wymiarach i wersjach kolorystycznych. Istnieją modele jedno, dwu lub trzy komorowe, w zależności od zapotrzebowania.

Wanny wychwytowe

spełniają funkcję zabezpieczającą przed wyciekiem olejów oraz substancji łatwo palnych w nieodpowiednich miejscach. Dostosowane do podnoszenia i przenoszenia wózkiem widłowym gwarantują 100% bezpieczeństwo. Duży, odporny na uszkodzenia, łatwy w opróżnianiu pojemnik z olejem. Przeznaczone dla jednej lub kilku beczek jednocześnie. W naszej ofercie wiele różnych modeli, przeznaczonych pod konkretne zbiorniki i beczki.

Wózek do rozsypywania piasku

do urządzenie niezbędne podczas zimy. Przeznaczone dla wspólnot mieszkaniowych oraz firm zajmujących się utrzymaniem porządku w mieście i na wsiach. W łatwy i bezawaryjny sposób rozsypuje piasek lub sól po całym chodniku zapewniając bezpieczeństwo dla przechodniów. W ofercie modele z różną pojemnością i wielkością kół.

Zbiorniki na olej napędowy, przepracowany, opałowy, biodiesel-a, adblue.

Wysokiej jakości szczelne i niezawodne zbiorniki na przechowywanie ważnych płynów , od paliw po oleje. Wykonane z najwytrzymalszych materiałów, odpornych na uszkodzenia, chemię, promieniowanie UV, zabezpieczane dodatkowymi ściankami. Posiadamy modele z dystrybutorami.

Pojemniki, skrzynie do przechowywania ważnych narzędzi i cennych przedmiotów

 gwarantujące brak dostępu dla osób nieupoważnionych poprzez zastosowane specjalnie zaprojektowanych zabezpieczeń. W ofercie kilka najlepszy i sprawdzonych od lat modeli.