Paleta do transportu butli, kosz na butle z gazem - Certyfikat CE - ECI

Paleta do transportu butli

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników
Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników

Paleta na butle z gazem to obowiązkowe wyposażenie każdego magazynu, zakładu lub fabryki, w których odbywa się transport bliski gazów technicznych z wykorzystaniem wózków widłowych. W tej kategorii oferujemy Państwu bogatą ofertę, w której skład wchodzi paleta na butle z gazem oraz kosz na butle z gazem. Nasz asortyment składa się z wyłącznie najlepszej jakości produktów wykonanych z pewnych i sprawdzonych materiałów. Każdy kosz na butle z gazem oraz paleta do butli gazowych posiada niezbędne atesty, pełną dokumentację techniczną, a także znak jakości CE i Deklarację zgodności.

Decydując się na oferowane kosze i palety do transportu butli, zyskują Państwo gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa i niezawodność transportu i przechowywania gazów technicznych w butlach na terenie zakładów i magazynów.

Kosze i palety na butle z gazem od ECI – oferta elastycznie dopasowywana do Państwa potrzeb

Dostarczamy Państwu różnorodne kosze i palety dostosowane do wymagań oraz warunków transportowych panujących w zakładach i magazynach. W skład naszej oferty wchodzi m.in. paleta na 12 butli z gazem, paleta do transportu 4 butli z gazem technicznym oraz różnej wielkości kosze na butle z gazem. Nasze palety do butli z gazem przystosowane są do transportu butli o średnicy 250 mm w ramach realizowania transportu bliskiego. Kosz na butle z gazem lub paleta do transportu butli umożliwia sprawny transport gazów za pomocą wózków widłowych.

Oferujemy Państwu palety do transportu butli wykonywane ze stali malowanej w dowolnie wybranym kolorze lub w wersji ocynkowanej. Zapewniamy możliwość zamówienia koszy na butle z gazem o dowolnych wymiarach i gabarytach. Dopasowujemy nasz asortyment do Państwa potrzeb i wymagań.

Paleta do transportu butli z gazem technicznym – postaw na sprawdzony produkt, wybierz ofertę ECI

Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty koszy na butle z gazem, a także do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem w kategorii osprzętu do wózków widłowych. W przypadku chęci zamówienia butli o nietypowych wymiarach oraz o dowolnym malowaniu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy merytoryczną pomocą przy doborze butli oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017