Drabiny aluminiowe

Firma ECI oferuje szeroki wybór drabin i podestów własnej produkcji, a także importowanych wyrobów renomowanych firm zagranicznych. W naszej ofercie znajdzie się drabina każdego typu i w każdym z rozwiązań materiałowych: zarówno najprostsza drewniana drabina przestawna, jak i wieloelementowa drabina, aluminiowa czy drabina dielektryczna, chroniąca przed przepięciami. Drabina teleskopowa zmieści się bez problemu nawet w ciasnym pomieszczeniu na narzędzia, a drabina - podest z szerokimi stopniami pomoże pewnie stanąć na wysokości zadania. Dostarczamy również drabiny aluminiowe i pomosty przeznaczone do prac przy liniach przesyłowych wysokiego napięcia.

Każde z oferowanych przez nas rozwiązań to produkt najwyższej jakości, spełniający wymagania polskiego prawa, a także obowiązujących norm branżowych polskich i europejskich, w tym w szczególności norm z serii PN-EN 131. Dbając o wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, by każda drabina z naszej oferty perfekcyjnie sprawdzała się w swojej roli i przyczyniała się do łatwiejszej i szybszej pracy. Drabina, która opuszcza nasz magazyn, to produkt solidny i godny zaufania, o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji oraz pewnych i doskonale zaprojektowanych zawiasach i zabezpieczeniach.

Oferowane przez nas modele występują na ogół w kilku wariantach rozmiaru i nośności. Istnieje również możliwość dostosowania niektórych spośród produktów do indywidualnych potrzeb klienta. Potrzebna Państwu drabina ewakuacyjna barwiona pod kolor tynku, o nietypowych zabezpieczeniach? Chętnie podejmiemy się tego zadania. W przypadku szczególnych wymagań czy wątpliwości wszelką radą służą Państwu nasi konsultanci.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017