Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 42 produktów.

Prasa hydrauliczna to narzędzie które znajduje się niemalże w każdym profesjonalnym warsztacie. Wykorzystywana głównie do cięcia płaskowników, ale również do obrabiania blach. W ofercie ECI znajdą Państwo różne wielkości pras hydraulicznych, a co za tym idzie - możliwość obróbki różnej grubości materiałów.  Za obróbkę grubszej blachy odpowiada siła nacisku, która powinna być odpowiednio dobrana.

Prasy hydrauliczne do obróbki metali, zwielokrotnienie siły nacisku w wyniku działania dostarczanego ciśnienia. Występują modele napędzane pompą ręczną lub nożną. Istnieją również modele z hydrauliczno-pneumatyczne sterowane przy użyciu sprężonego powietrza.

Prasy wykorzystuje się również do pasowania otworów na wałku o niedużych rozmiarach. Z powodzeniem używana jest w wielu warsztatach do obrabiania innych materiałów niż blacha.

Przykładowe prace, do których wykorzystuje się prasy hydrauliczne (np. w warsztatach samochodowych czy przemysłowych):

Wysokiej klasy urządzenia hydrauliczne z naciskiem od kilku do kilkunastu ton, spełnią oczekiwania najbardziej zaawansowanego warsztatu i produkcji. Dla największych przedsiębiorstw przygotowaliśmy ofertę pras hydraulicznych o masie nacisku przewyższającej 100 ton. Są to modele przeznaczone do tak zwanej seryjnej produkcji różnego rodzaju produktów.

Najtańszymi prasami hydraulicznymi są prasy ramowe, wykorzystuje się je do pojedynczych czynności.

Proste urządzenia nie posiadają sterowania elektronicznego, jakie znajdą Państwo w zaawansowanych urządzeniach do seryjnej produkcji.

Wszystkie oferowane przez nas maszyny posiadają certyfikaty oraz spełniają wymogi norm bezpieczeństwa.

Zajmujemy się już ponad 10 lat dostarczaniem pras hydraulicznych do dużych fabryk i mniejszych firm produkcyjnych oraz warsztatów. Dobierzemy odpowiednią maszynę do rodzaju Państwa działalności oraz ilośći wykonywanej pracy. Zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.