Zestawy Asekuracyjne do prac na wysokości - ochrona przed upadkiem - ECI

Zestawy Asekuracyjne do prac na wysokości - ochrona przed upadkiem

Wyświetlanie 1 - 23 z 23 wyników
Wyświetlanie 1 - 23 z 23 wyników

Zestawy Asekuracyjne do prac na wysokości - ochrona przed upadkiem

Prezentujemy Państwu sprawdzone od wielu lat systemy oraz urządzenia gwarantujące bezpieczne wykonywanie pracy na wysokości, wszędzie tam gdzie może wystąpić możliwość upadku.

Oferowane przez nas produkty klasyfikowane są w następujących kategoriach:

 • do prac wysokościowych
 • do prac głębokościowych
 • do prac ratowniczych

W ofercie nie brakuje także standardowego wyposażenia, zapewniającego bezpieczeństwo podczas wykonywania różnego rodzaju prac. Są to:

 • szelki bezpieczeństwa
 • amortyzatory bezpieczeństwa
 • linki bezpieczeństwa
 • stałe systemu asekuracyjne
 • urządzenia samozaciskowe
 • urządzenia samohamowne
 • liny robocze i kotwiczące
 • zatrzaśniki
 • statywy
 • ławki do pracy na wysokości
 • słupołazy
 • drzewołazy
 • oraz inne akcesoria alpinistyczne

W zależności od branży czy też rodzaju prac jakie użytkownik wykonuje, jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie rozwiązanie. W tym celu zalecamy kontakt z Naszym działem obsługi klienta.

Oferowane przez firmę ECI zestawy chroniące przed upadkiem z wysokości posiadają certyfikaty CE.

Każdy pracodawca którego firma wykonuje prace na dużych wysokościach, w dodatku bez odpowiednich zabezpieczeń - może narazić pracowników na ryzyko utraty zdrowia lub życia. Każdego roku w Polsce ginie 150 osób w wyniku upadku z wysokości. Są to osoby, które nie zastosowały odpowiednich zabezpieczeń. Podczas gdy pracownik ma do wykonania pracę w miejscu wyjątkowo niebezpiecznym, w dodatku na wysokości, gdzie upadek może skończyć się tylko i wyłącznie śmiercią, należy zastosować rozwiązania przeznaczone dla ochrony zbiorowej. Są to balustrady oraz siatki ochronne.

Przed każdym użyciem sprzętu asekuracyjnego należy dokładnie sprawdzić, czy żaden z elementów nie uległ jakiemukolwiek zniszczeniu. Sprzęt należy regularnie serwisować w odpowiednio wyspecjalizowanym punkcie obsługi. Pomyślnie zakończony przegląd sprzętu nigdy nie zwalnia użytkownika do jego sprawdzenia tuż przed użyciem. Jest to obowiązek narzucany przed każdorazowym użyciem.

Polskie i europejskie prawo z zakresu BHP nakładają na pracodawców zatrudniających osoby wykonujące prace na wysokości obowiązek zapewnienia właściwych środków chroniących przed upadkiem.

Jako Środek Ochrony Indywidualnej (PPE) sprzęt chroniący przed upadkiem spełnia wymagania europejskich norm zharmonizowanych (EN).

Normy bezpieczeństwa: EN 353-1, EN 353-2, EN 354, EN 355, EN 358, EN 360, EN 361, EN 362, EN 363, EN 795-A1, EN 795-
A2, EN 795-B, EN 795-C, EN 795-D, EN 813, EN 1496, EN 1497.

Sprzęt oferowany przez Naszą firmę:

Zestawy Asekuracyjne: do prac wysokościowych, do prac na dachu stromym, do prac głębokościowych

Szelki bezpieczeństwa, odzież ochronna: Szelki bezpieczeństwa ( + odporne na działanie czynników gorących ), szelki Hi Vision, kombinezon z szelkami bezpieczeństwa, kurtki softshell, kamizelki szelkowe, kamizelki ochronne

Amortyzatory i linki bezpieczeństwa: aw 170, ABM, ABM SCF - amortyzatory bezpieczeństwa ( z linką, do pracy na rusztowaniach)

Urządzenia samohamowne i samozaciskowe: osłony na urządzenia samohamowne, linia do pracy na dachu, urządzenia samozaciskowe i samohamowne.

Zatrzaśniki: rozłączalne, nierozłączalne, ogniwa śrubowe

Hełmy przemysłowe, ochrona wzroku i słuchu: hełmy, osłony twarzy, ochraniacze słuchu, hełmy przemysłowe lekkie

Liny: robocze, stanowiskowe

Osłony krawędziowe i rękawy ochronne na linę

Urządzenia do instalowania liny roboczej: drążki teleskopowe - elektroizolacyjne, głowice i haki robocze, liny pomocnicze do instalatora liny.

Pasy i urządzenia do pracy w podparciu: pasy, urządzenia do ustalania pozycji przy pracy, taśmy do ustalania pozycji przy pracy

Słupołazy i drzewołazy + części zamienne

Punkty i urządzenia zaczepowe: punkty kotwiczenia, poziome taśmy i liny kotwiczące, zaczepy taśmowe i linkowe, systemu i urządzenia kotwiczące

Statywy bezpieczeństwa i suwnice bramowe: statywy personalne, towarowe, personalno - towarowe, ręczne urządzenia podnoszące, suwnice bramowe

Drabiny, rusztowania i podesty: drabiny linowe, teleskopowe, rozstawne i kombinowane, rusztowania, podesty ruchome

Zawiesia, podnoszenie i mocowanie ładunków: rękawy ochronne zawiesi, taśmy zabezpieczenia ładunku, belki do podnoszenia ładunków, uchwyty do rur

Urządzenia do podnoszenia i opuszczania: urządzenie podnosząco-opuszczające, bloczki i wielobloczki

Sprzęt strażacki i ratunkowy: nosze ewakuacyjne, trójkąty i zaczepy ewakuacyjne, pas bojowy, podpinki wężowe, zbiorniki na wodę

Namioty, parawany i płotki odgradzające: siatki zabezpieczające, znaki ostrzegawcze

Akcesoria dodatkowe: Ławki do prac na wysokości, alpinistyczne, linki narzędziowe, uchwyty narzędziowe, worki i torby transportowe, walizki i skrzynki transportowe, pokrowce i osłony, pasy do przenoszenia ciężkich rzeczy, rzutki arborystyczne, wózki transportowe, farby i aplikatory, wentylatory.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017