Walcarki do blachy, ręczne, mechaniczne, hydrauliczne

Wyświetlanie 1 - 19 z 19 wyników
Wyświetlanie 1 - 19 z 19 wyników

Walcarki to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń do obróbki blachy.

Oferowane przez Nas modele zapewnią dokładną pracę i długą żywotność. W ofercie walcarki z napędem mechanicznym i hydraulicznym. Do wyboru również kilka modeli do obróbki drutu.

Walcarki do blachy (zwijarki) to maszyny które znajdują się w niemalże każdym warsztacie zajmującym się obróbką stali i aluminium. Walcarki umożliwiają pocienianie blach. Posiadamy modele ręczne, mechaniczne i hydrauliczne.  W ofercie posiadamy urządzenia przeznaczone również do drutów - jest to małe urządzenie montowane na imadle. 

Walcarki które napędzane są ręcznie posiadają ruchomy walec tylny i dolny. Tego typu urządzenia mogą giąć i walcować blachy w rozmiarach od 305 do 1300 mm.  Przeglądając produkty, natkniecie się Państwo na serię MRM - to profesjonalne zwijarki mechaniczne, urządzenia wyposażone w silnik elektryczny , sterowanie nimi odbywa się przy użyciu specjalnych pedałów. To jedne z najczęściej wybieranych modeli walcarek przez profesjonalne warsztaty mechaniczne.  Seria AHK oraz AHS to hydraulicznie obsługiwane największe modele walcarek w naszej ofercie, przeznaczone dla dużych warsztatów obsługujących największe arkusze blach.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, dobierzemy dla Państwa optymalne urządzenia oraz zaproponujemy najlepszą ofertę cenową.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017