Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 81 produktów.

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego

Bariera drogowa

Brak opinii

Ogranicznik skrajni U21

Brak opinii

Osłona na kable - kolor czarny

Brak opinii

Osłona na kable - narożna

Brak opinii

Osłona kablowa - zakręt kątowy

Brak opinii

Osłona kabla - łącznik T

Brak opinii

Osłona do kabli - skrzyżowanie

Brak opinii

Panel roboczy (antypoślizgowy)

Brak opinii

Płyta robocza (antypoślizgowa)

Brak opinii

Płyta podłogowa do wnętrz

Brak opinii

Podłoga do wnętrz, gładka

Brak opinii

Stabilna, gładka podłoga - antypoślizgowa

Brak opinii

Gładka podłoga - antypoślizgowa

Brak opinii

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego - znaki, progi, wyświetlacze

Architektura drogowa to osprzęt wykorzystywany do prac wykonywanych podczas budowy infrastruktury drogowej. Najważniejszymi elementami architektury drogowej są: znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, blokady parkingowe, lustra drogowe, farby drogowe, lampy drogowe, pachołki drogowe a także progi zwalniające. Wszystkie wymienione gwarantują odpowiednie przystosowanie dróg publicznych do korzystania przez kierowców, a także w znacznym stopniu usprawniają ich budowę czy przebudowę.

Progi zwalniające

- przeznaczone są do stosowania na drogach które obciążone są nadmiernym natężeniem ruchu, lub zbyt szybką jazdą kierowców w terenie zabudowanym, gdzie np. bawią się dzieci (np. osiedla mieszkalne). Znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagane jest znaczne zmniejszenie prędkości poruszania się. Jest to produkt wysoce skuteczny. Znak drogowy można ominąć nie zdejmując nogi z gazu, jednak szybka jazda po progach zwalniających może znacznie uszkodzić pojazd. Dostępne są różne modele progów, w różnych kolorach.

Podstawy, stojaki pod znaki drogowe

- wykonane przy użyciu recyklingu, gumowa podstawa pod znak drogowy, najczęściej informujący o pracach na drodze i o konieczności zmiany prędkości na wybranych odcinkach. Podstawy pod znaki drogowe przystosowane zostały do wymogów U-21, które mówią o dopasowaniu do tzw. sierżantów drogowych. Za ich pomocą , ustawia się także różnego typu słupki, płotki drogowe. Są trwałe i niezawodne przez wiele lat, a co najważniejsze - zastępują ciężkie betonowe kręgi czy używane w dalszym ciągu stalowe felgi. Możliwość ich przetransportowania w inne miejsce na drodze jest szybka i nie wymaga dużych nakładów sił. Nie ma konieczności wkopywania znaków na stałe do ziemi przy pomocy tego typu rozwiązań.

Radarowe wyświetlacze prędkości, na drogi publiczne, zakładowe i prywatne

Głównym ich celem jest zapobieganie nadmiernemu przekraczaniu prędkości dozwolonych na danym obszarze. Jest to alternatywa dla działających foto-radarów.  Kierowca widząc taki radar otrzymuje ostrzeżenie jeśli przekracza dozwoloną prędkość a jego podświadomość zaczyna przemawiać aby zwolnił, co zostało udowodnione wieloma badaniami. Tak więc znaczna część społeczeństwa z uśmiechem na twarzy odebrała te jakże nowoczesne rozwiązanie, w przeciwieństwie do piratów drogowych. Kierowca który pędzi z nadmierną prędkością, w zależności od tego jakiego typu radarowy wyświetlacz prędkości został zainstalowany przy drodze, otrzymuje komunikat o przekroczonej prędkości jaką jedzie, lub informacji w kolorze zielonym (informującej o dobrej prędkości jazdy). Wyższe modele tego typu urządzeń posiadają kilka programów, na przykład pierwszy: informujący o tym że jedziemy z dobrą prędkością, drugi: informujący o lekkim przekroczeniu prędkości (wówczas na czerwono miga prędkość naszej jazdy), trzeci: mocny czerwony komunikat o treści: ZWOLNIJ aktywujący jednocześnie zainstalowaną w urządzeniu kamerę wysokiej jakości która nagrywa zdarzenie znacznego przekroczenia prędkości. Te z kamerą głównie wykorzystywane są na drogi wewnątrz zakładowe. Istnieje możliwość umieszczenia na drogach publicznych, ale wymaga to odpowiedniej zgody. W Naszej ofercie urządzenia mocowane na stałe , zarówno do podłoża jak i ścian budynków, oraz wersje mobilne które można przenosić w różne miejsca.