Rusztowania ze schodami

Wyświetlanie 1 - 2 z 2 wyników
Wyświetlanie 1 - 2 z 2 wyników

Rusztowania ze schodami to rusztowania aluminiowe posiadające w środku ramy ciągi komunikacyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniają łatwy, bezpieczny i efektywny transport po  rusztowaniu. Rusztowania elewacyjne ze schodami doskonale sprawdzają się w miejscach o zwiększonym ryzyku powstania niebezpiecznych wypadków, a także wszędzie tam, gdzie pracownicy zobligowani są do częstego opuszczania i poruszania się po podeście rusztowania. Oferowane rusztowania na schody to podstawowe zaplecze budowlane każdej mniejszej oraz większej firmy działającej w sektorze budowlanym lub przemysłowym, której pracownicy regularnie pracują na wysokości.

Rusztowania aluminiowe ze schodami – bo liczy się bezpieczeństwo i wydajność pracy

W tej kategorii możemy zaoferować Państwu bogaty asortyment, w którego skład wchodzą mocne, trwałe oraz bezpieczne rusztowania aluminiowe przejezdne i rusztowania aluminiowe ze schodami. Posiadamy w swojej ofercie rusztowania Faraone Top System oraz inne nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne spełniające wszelkie wymogi związane z zachowaniem bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości.

Nasze rusztowania na schody wykonywane są w kilku wymiarach, dzięki czemu bez problemu znajdą Państwo rusztowania aluminiowe dostosowane do swoich potrzeb. Oferujemy także możliwość zamówienia rusztowań elewacyjnych i rusztowań wewnętrznych o nietypowych wymiarach.

Rusztowania Faraone Top system – najlepsza jakość w przystępnej cenie

Oferowane rusztowania ze schodami to idealny sposób, by uzupełnić swoje zaplecze budowlane o wysokiej klasy rusztowanie aluminiowe przejezdne lub stacjonarne. Nasz asortyment tworzą rusztowania wyposażone w solidnie wykonane podesty, barierki, a także haki zaciskowe, które ułatwiają montaż i demontaż rusztowania aluminiowego. Dysponujemy rusztowaniami aluminiowymi ze schodami o szerokości 13 cm, które gwarantują znaczną wytrzymałość i pełne bezpieczeństwo pracy. Nasze rusztowania spełniają wszelkie normy i wymagania, a także dysponują niezbędnymi certyfikatami oraz dokumentacją, co czyni z nich sprawdzony produkt.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017