22 Mar

Nowa strona Internetowa

Nowa strona Internetowa

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową, nowoczesną stronę internetową, która jest efektem działań programistów, z którymi współpracowaliśmy w ostatnich kilkunastu miesiącach. Jednocześnie informujemy Państwa, iż mimo uruchomienia nowej wersji strony – wciąż pracujemy nad jej optymalizacją. W związku z powyższym mogą jeszcze przez jakiś czas występować drobne utrudnienia, które nie powinny znacząco wpływać na komfort podczas przeglądania.

Jeżeli zauważyłeś błąd lub usterkę, zgłoś to do nas: eci@eci.com.pl

Dziękujemy za uwagę i życzymy samych sukcesów zawodowych.

27 Mar

Przebudowa strony

Szanowni Państwo, rozpoczynamy przebudowę naszej strony, w związku z czym będziemy informować na bieżąco o jej postępnach.

W miesiącach marzec – maj 2020 przebudowywane będą wszystkie działy z ofertą drabin.

W przypadku problemów z doborem produktu, lub poruszniem się po stronie, prosimy o kontakt telefoniczny – nasi doradcy pomogą Państwu w 100%.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wybór ECI.

06 wrz.

Schody stalowe samonośne, kotwione – projekt i realizacja, producent.

SCHODY STALOWE KOTWIONE PRODUCENT

Zakończyliśmy kompleksową realizację schodów stalowych dla Naszego Klienta. Całe zadanie obejmowało wszelkie uzgodnienia odnośnie rozmiarów i funkcjonalności, a także możliwości zainstalowania w danym miejscu tego typu konstrukcji. Czytaj więcej

04 Kwi

Yale – Wciągniki ręczne i elektryczne

YALE - Wciągniki ręczne i elektryczne - Europejskie Centrum Innowacyjne

Yale – Wciągniki ręczne i elektryczne

Yale – Wciągniki ręczne i elektryczne. Przedstawiamy Państwu wyjątkowo profesjonalne rozwiązania dźwignicowe firmy YALE – jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem oraz przedstawicielem tej marki na Polskę.

Czytaj więcej

16 Mar

Jakie drabiny magazynowe wybrać?. Systemy dla magazynów, marketów.

Drabiny magazynowe

Jakie drabiny magazynowe wybrać ? Systemy dla magazynów, marketów.

Jakie drabiny magazynowe wybrać ? Systemy dla magazynów, marketów.
W dzisiejszych czasach firmy zatowarowują się z związku ze wzrostem sprzedaży swoich produktów. W celu zaoszczędzenia miejsca magazynowego duże ilości produktów magazynuje się na regałach wysokiego sztaplowania. Są to między innymi rozwiązanie takie jak  Corletty. Czytaj więcej

07 Mar

HERSTELLER VON ZUBEHÖR FÜR GABELSTAPLER

HERSTELLER VON ZUBEHÖR FÜR GABELSTAPLER

Das Unternehmen FORT wurde 2010 als Ergebnis der Zusammenarbeit von Spezialisten mit langjähriger Erfahrung in der Entwicklung, Herstellung von Metallerzeugnissen, Schlosserarbeiten und Wartung gegründet.

DOWNLOAD PFD

Czytaj więcej