06 Wrz

Schody stalowe samonośne, kotwione – projekt i realizacja, producent.

SCHODY STALOWE KOTWIONE PRODUCENT

Zakończyliśmy kompleksową realizację schodów stalowych dla Naszego Klienta. Całe zadanie obejmowało wszelkie uzgodnienia odnośnie rozmiarów i funkcjonalności, a także możliwości zainstalowania w danym miejscu tego typu konstrukcji. Czytaj więcej

04 Kwi

Yale – Wciągniki ręczne i elektryczne

YALE - Wciągniki ręczne i elektryczne - Europejskie Centrum Innowacyjne

Yale – Wciągniki ręczne i elektryczne

Yale – Wciągniki ręczne i elektryczne. Przedstawiamy Państwu wyjątkowo profesjonalne rozwiązania dźwignicowe firmy YALE – jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem oraz przedstawicielem tej marki na Polskę.

Czytaj więcej

16 Mar

Jakie drabiny magazynowe wybrać?. Systemy dla magazynów, marketów.

Drabiny magazynowe

Jakie drabiny magazynowe wybrać ? Systemy dla magazynów, marketów.

Jakie drabiny magazynowe wybrać ? Systemy dla magazynów, marketów.
W dzisiejszych czasach firmy zatowarowują się z związku ze wzrostem sprzedaży swoich produktów. W celu zaoszczędzenia miejsca magazynowego duże ilości produktów magazynuje się na regałach wysokiego sztaplowania. Są to między innymi rozwiązanie takie jak  Corletty. Czytaj więcej

07 Mar

HERSTELLER VON ZUBEHÖR FÜR GABELSTAPLER

HERSTELLER VON ZUBEHÖR FÜR GABELSTAPLER

Das Unternehmen FORT wurde 2010 als Ergebnis der Zusammenarbeit von Spezialisten mit langjähriger Erfahrung in der Entwicklung, Herstellung von Metallerzeugnissen, Schlosserarbeiten und Wartung gegründet.

DOWNLOAD PFD

Czytaj więcej

01 Lut

Firma Godna Zaufania 2018

Miło nam poinformować, że w 2018 roku EUROPEJSKIE CENTRUM INNOWACYJNE  otrzymało p oraz trzeci certyfikat FIRMY GODNEJ ZAUFANIA.
Pragniemy Państwu podziękować za dotychczasową współpracę oraz za zaufanie do naszej marki. Stale powiększamy nasz asortyment o najwyższej jakości produkty i negocjujemy dla naszych klientów najlepsze warunki handlowe u naszych partnerów i dostawców.
Ponadto posiadamy własną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ca 1000m2 dzięki czemu jesteśmy wiodącą firmą zaopatrzenia technicznego w Polsce.

 

08 Lis

kosz do podnoszenia ludzi na wózku widłowym

Kosz do podnoszenia ludzi na wózku widłowym – kosz do wózka widłowego

Kosz do podnoszenia ludzi na wózku widłowym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ECI od kliku lat specjalizuje się w wytwarzaniu i produkuje w Kluczborku osprzęt do wózków widłowych: http://www.eci.com.pl/pl/15-osprzet-do-wozkow-widlowych.
Jednym z takich produktów który dziś opiszę jest Kosz do podnoszenia ludzi na wózku widłowym zwanym także jako kosz do wózka widłowego lub platforma robocza do wózka widłowego. Rozwiązanie to jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów do wózków widłowych. Bogaty wachlarz zastosowań sprawia, że jest to nie zastąpione urządzenie pomoce np w:

  • wymianie żarówek i oświetlenia na halach produkcyjnych
  • dostępie do maszyn i urządzeń na wysokości
  • serwisowaniu urządzeń na wysokości
  • dostęp do towarów na magazynie znajdujących się na regałach wysokiego składowania
  • wszelkich prac konserwatorskich gdzie mamy dostęp dojazdu wózkiem widłowym

Czytaj więcej