13 mar

Bezpieczna praca z produktami FARAONE

Bezpieczna praca z produktami FARAONE

Bezpieczna praca z produktami FARAONE

Bezpieczna praca z produktami FARAONE

Bezpieczna praca z produktami FARAONE – zawdzięczamy to wysokiej jakości jaką oferuje firma, doświadczeniu w produkcji profesjonalnych systemów drabinowych, rusztowań i innych konstrukcji specjalnych od wielu lat.

Faraone to Włoski producent drabin, podestów, podnośników mobilnych elevah i rusztowań

Wszystkie produkty firmy są wykonywane z najwyższej jakości komponentów,  a także poddawane testom przed dostarczeniem do klienta.  Dzięki zdobytemu doświadczeniu Europejskiego Centrum Innowacyjnego w sprzedaży produktów standardowych jak i specjalnych firmy FARAONE jesteśmy wiodącym ich dostawcą w Polsce. Możemy zaproponować Państwu rozwiązania „pod klienta” – pomosty specjalne od małych podestó ruchomych po duże modułowe podesty do obsługi pojazdów (np. podest do obsługi cystern lub podnośnik mobilny Eevah).

 

Bezpieczna praca z produktami FARAONE

Platforma robocza – drabina PLS, Rusztowania FARAONE

 

Drabina z podestem roboczym PLS – Twój partner w pracy na wysokości

Przedstawiamy Państwu jeden z najpopularniejszych modeli drabin z rodziny Faraone. Jest nim drabina do pracy na wysokości, wyposażona w wygodne stopnie oraz podest roboczy z barierkami ochronnymi. Stabilna i regulowana konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę na wysokości od 260 do 418 cm. Do użycia drabiny nie wymaga się specjalnych pozwoleń.  Głównej zastosowanie modelu PLS to magazyny, sklepy, markety budowlane, hipermarkety, ośrodki sportowe, szkoły, instytucje państwowe oraz wiele innych miejsc. Użytkownik może regulować wysokość podestu roboczego niezależnie z przodu drabiny i z tyłu – dzięki czemu można pracować np. ustawiając drbinę PLS na schodach. Drabina wyposażona została również w podręczną torbę przeznaczoną na niezbędne do wykonania prac narzędzia. Podest został wykonany z aluminium z podłogą antypoślizgową.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tej drabiny w najlepszej cenie NAPISZ DO NAS.

 

Rusztowanie które zamontujesz w 15 minut

Jak już wcześniej wspominaliśmy – marka FARAONE to nie tylko drabiny, podnośniki mobilne ELEVAH i konstrukcje specjalne przeznaczone dla dosłownie każdej branży ze względu na możliwość wykonania każdej konstrukcji dopasowanej w 100% do potrzeb klienta. To także rusztowania które zostały zaprojektowane ze szczególną starannością i naciskiem na prostotę użytkowania.

Rusztowania często wymagają długiego czasu na ich rozłożenie i zabezpieczenie przed użyciem, do tego wymagana jest odpowiednia ilość osób (np w przypadku rusztowań ze stali). Rusztowania FARAONE mogą być montowane przez maksymalnie dwie osoby w przeciągu 15 minut. Do instalacji rusztowania wymagane jest posiadanie stosownych uprawnień. Wysokość robocza rusztowań „szybkiego montażu” wynosi do 400 cm.  Platforma robocza wyposażona jest w antypoślizgowa powierzchnię ze sklejki wodoodpornej. Rusztowanie jest dosyć ciężkie dzięki czemu zapewnia stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *