18 maj

Dlaczego klienci wybierają nasze Wózki Transportowe?

Dlaczego my?

Wielu Klientów podczas prezentacji oferty zadaje pytanie „czym różni się wasz produkt od konkurencji”?
To jak najbardziej zrozumiałe pytanie, ponieważ każdemu Klientowi zależy na otrzymaniu produktu możliwie najwyższej jakości. Mówienie o jakości jednak, nie jest wyznacznikiem dobrego produktu, gdy nie jest on poparty stosownym dowodem.
Nasze wózki transportowe posiadają przede wszystkim 5-letnią gwarancję. Dlaczego jest to tak istotne? Pięć lat, to mnóstwo godzin sukcesywnej pracy na naszych produktach z poczuciem spokoju, że produkt, który jest używany zagwarantuje jej ciągłość i efektywność, co przekłada się na zysk. Zysk, który przeznaczyć można na przykład na wakacje z rodziną. Interesujące? To dopiero początek.

Mnogość i szeroka gama produktów konkurencji sprawia, że nie możemy pozwolić sobie na to, by jakikolwiek nasze wózki transportowe nie spełniały wymagań Klienta, a 20 lat doświadczenia na rynku przekonało nas o tym, że Wasze zapotrzebowanie nie zna granic, tak więc z dumą wychodzimy naprzeciw tym wymaganiom. W jaki sposób? Zapotrzebowanie związane z różnorodnością branż spowodowało, że wykonania specjalne stały się codziennością. W ścisłej współpracy z naszymi Klientami analizujemy wymagane parametry, planowany rodzaj pracy, zastosowanie wózka, aby urządzenie, które Klient otrzyma było dostosowane do Jego potrzeb w 100%.

Szybkość i bezpieczeństwo

Wózki w wykonaniach standardowych dostarczamy już w 3-5 dni roboczych.
Dzięki budowie modułowej wózki są dostarczone na miejsce i gotowe do pracy już w 3-5 dni!

Od teraz prawie każdy wózek wyposażony jest w system EasyStop, czyli system centralnego hamowania …w standardzie!

Sprawdź naszą najnowszą platformę Wózków Transportowych i znajdź produkt dla siebie!
https://www.eci.com.pl/994-wozki-transportowe-i-magazynowe 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *