17 paź

Radarowy wyświetlacz prędkości, dostawa i montaż

montaż radarowego wyświetlacza prędkości

W dniu 28.09 Firma ECI dostarczyła i zamontowała Radarowy wyświetlacz prędkości przy nowo budowanej drodze w miejscowości Wachowice.

Radar model MP-DP1 został zamocowany na słupie stalowym wraz z zasilaniem solarnym. Dzięki panelowi solarnemu możliwe jest ładowanie akumulatora żelowego który dostarcza energii w nocy. Wyświetlacz jest w pełni kalibrowany wyświetla prędkość zbliżających się pojazdów z dużą dokładnością.

 

LED-owy wyświetlacz zapewnia bardzo dużą żywotność użytkowania oraz sprawia , że radarowy wyświetlacz prędkości MP-DP1 jest widoczny z daleka. Zapraszamy do współpracy i składnia zapytań ofertowych na wyświetlacze radarowe. W ofercie ECI posiadamy także inne modele – np radary które wyświetlają ilość punków karnych oraz kwoty mandatów grożących za wykroczenie. Dla rozwiązań przemysłowych posiadamy urządzenia do monitorowania i rejestracji prędkości na drogach zakładowych. Urządzenia i oprogramowanie umożliwia rejestrację i gromadzenie tych danych w systemach informatycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *