Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów

Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów
Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów
Brak opinii

Konstrukcje aluminiowe dostosowane do autobusów różnego typu, od małych po duże. W naszej ofercie wiele modeli do wyboru. Platformy robocze o budowie rusztowania połączonego ze schodami jezdnymi to najnowocześniejsze, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa rozwiązania do obsługi, czyszczenia, serwisowania i naprawy autobusów. 

Platforma, rusztowanie, schody do obsługi autobusów

Konstrukcje aluminiowe dostosowane do autobusów różnego typu, od małych po duże. W naszej ofercie wiele modeli do wyboru. Platformy robocze o budowie rusztowania połączonego ze schodami jezdnymi to najnowocześniejsze, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa rozwiązania do obsługi, czyszczenia, serwisowania i naprawy autobusów. Schody wyposażone w szerokie stopnie antypoślizgowe z barierkami ochronnymi jedno lub dwustronnymi. Platformy składają się z segmentow umożliwiających swobodne łączenie, tworząc jednolitą całość. Dodatkowym atutem są koła jezdne z hamulcami które umożliwiają przemieszczanie gotowej platformy do autobusu a następnie zaciśnięcie hamulców w celu uniemożliwienia samowolnego przemieszczenia. Połączone segmenty gwarantują pełny dostęp do autobusu z każdej strony. Segmenty do obsługi tylnej i przedniej części autobusu opcjonalnie mogą posiadać daszki ochronne.

 

PLATFORMY, RUSZTOWANIA, SCHODY DO OBSŁUGI AUTOBUSÓW

  • wykonane z aluminium
  • zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa
  • budowa typu rusztowanie, schody jezdne, platforma robocza
  • stopnie stabilizujące konstrukcję
  • stworzone z segmentów które można łączyc ze sobą tworząc pełną konstrukcję przejezdną
  • koła jezdne z hamulcami
  • odporne na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne
  • daszki ochronne z tworzywa sztucznego lub szkła
  • dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania klienta

Opinie