Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i naczep

Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i naczep
Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i nacze Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i nacze Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i nacze Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i nacze Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i nacze Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i nacze Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i nacze
Brak opinii

Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i naczep. Specjalnie zaprojektowana i stworzona konstrukcja umożliwia swobodny dostęp do każdego miejsca dookoła ciągnika siodłowego oraz naczepy. Przeznaczona do prac naprawczych i serwisowych, a także do wykonywania innych prac wymagających podestu roboczego. 

Aluminiowy podest, drabina, rusztowanie do obsługi tirów i naczep.

Specjalnie zaprojektowana i stworzona konstrukcja umożliwia swobodny dostęp do każdego miejsca dookoła ciągnika siodłowego oraz naczepy. Przeznaczona do prac naprawczych i serwisowych, a także do wykonywania innych prac wymagających podestu roboczego. W zestawie znajdują się szerokie stopnie drabinowe wraz z poręczami chroniącymi użytkowników przed upadkiem, platforma robocza z barierkami ochronnymi umożliwiająca przemieszczenie się i pracę wzdłuż całego zestawu tj. ciągnika siodłowego i naczepy. Dodatkowo stworzyliśmy specjalny podest / rusztowanie do obsługi ciągnika siodłowego, umożliwiając tym samym łatwe wykonywanie różnego typu prac przy jego tylnej oraz przedniej części. Koła jezdne umożliwiają szybkie przestawienie konstrukcji. Posiada ona szerokie szczeble oraz podest roboczy z barierkami ochronnymi. Dodatkowym atutem tej realizacji jest możliwość regulacji wysokości podestu roboczego - dostosowując tym samym całą konstrukcję do wielkości ciągnika siodłowego. Jesteśmy wiodącym producentem konstrukcji przeznaczonych do serwisowania i prac naprawczych dla tirów i naczep.

 

ALUMINIOWE PODESTY, DRABINY, RUSZTOWANIA DO OBSŁUGI TIRÓW I NACZEP

  • aluminiowa konstrukcja
  • budowa typu: rusztowanie , drabina przejezdna, podest roboczy
  • koła jezdne do rusztowania wyposażone w hamulce
  • barierki ochronne dookoła konstrukcji
  • możliwość swobodnego przemieszczania wzdłuż zestawu
  • szerokie stopnie z barierkami ochronnymi zapewniające bezpieczne wchodzenie i schodzenie z konstrukcji
  • regulowania wysokość rusztowania dla ciągnika siodłowego
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne
  • stabilne podczas pracy
  • własny projekt i wykonawstwo

 

Opinie