Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Drabina magazynowa przejezdna Faraone model MF.TS

Drabina magazynowa przejezdna Faraone model MF.TS
Drabina magazynowa MF TS Drabina magazynowa MF TS Drabina magazynowa MF TS regałowa Drabina magazynowa MF TS Drabina magazynowa MF TS przestawianie Drabina magazynowa MF TS Drabina magazynowa MF TS tabla wymiary Drabina magazynowa MF TS Drabina magazynowa MF TS Drabina magazynowa MF TS Drabina magazynowa MF TS balastowanie Drabina magazynowa MF TS stopnie Drabina magazynowa MF TS wymiary 2
6 opinii (5.0)
Wymiary podestu:52 x 60
Gwarancja:5 lat
Norma:EN - 131-7
Wysokość podestu (od - do):328 - 421 cm
Udźwig:150 kg

Drabina magazynowa przejezdna zgodna z normą EN 131.7 - model MF.TS. Pionowa część tylna wyposażona w bardzo wygodne wchodzenie o nachyleniu 60°. Drabina posiada kółka Sicur-Stop ułatwiające przemieszczanie. Drabina pozytywnie przeszła testy na przewracanie boczne. Platforma robocza wykonana została tak aby spełnić najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Konstrukcja posiada krzyż stabilizujący oraz wygodny stopień o szerokości 15 cm.

Drabina magazynowa przejezdna model MF.TS

Drabiny magazynowe przejezdne serii MF.TS to produkty dedykowane najcięższym pracom magazynowym. Wytworzone zostały dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia włoskiego producenta Faraone, najnowszych standardów i norm w projektowaniu drabin, a także spełnieniu potrzeb i wymagań klientów firmy. Drabiny MF.TS od Faraone idealnie sprawdzą się w każdym magazynie, fabryce, zakładzie pracy oraz wszędzie tam, gdzie liczy się stabilność, bezpieczeństwo i sprawdzona oraz funkcjonalna konstrukcja.

Drabina magazynowa przejezdna Faraone MF.TS – idealna do najbardziej wymagających środowisk

Drabina Faraone MF.TS składa się z czterech drabin o różnych wymiarach. Najmniejsza z serii – drabina Faraone 150/MFTS składa się z 5-ciu stopni. Jej maksymalna wysokość wynosi 3,28 m, a waga oscyluje na poziomie 40 kg. Największa drabina z serii – model 300/MFTS składa się z 10-ciu stopni. Jej wysokość wynosi 4,21 m, a waga wynosi 75 kg.

Drabina Faraone MF.TS to funkcjonalny i niezwykle wygodny produkt, który znacząco przyśpiesza pracę w magazynie. Dzięki czterem solidnym kółkom drabina pozwala na sprawne przesuwanie z ciężarem, bez konieczności zdejmowania go z niej. Każda z drabin z serii Faraone MF.TS zapewnia przesuwanie drabiny z ciężarem od 20 do 100 kg. Drążek zabezpieczający uniemożliwia wchodzenie na drabinę, gdy ta stoi na kółkach. W ten sposób Faraone poprawia bezpieczeństwo prac na wysokościach, chroniąc zdrowie pracowników.

Parametry drabiny magazynowej przejezdnej Faraone MF.TS

Drabina Faraone MF.TS wyposażona jest w bezpieczny i wygodny ryflowany podest roboczy o wymiarach 52 x 60 cm, który chroniony jest przez burty zabezpieczające. Opcjonalnie producent oferuje możliwość montażu barierki zabezpieczającej operatora, a także nowatorskiego systemu SICUR STOP.

System SICUR STOP to opatentowany przez Faraone system, który znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa operatora drabiny poprzez uniemożliwienie wejścia na drabinę w momencie, gdy nie jest ona ustabilizowana. Pracownik może wejść na drabinę wówczas, gdy drabina zostanie w pełni rozstawiona. Dodatkowo system SICUR STOP ułatwia przechowywanie i transport drabiny, zabezpieczając ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Drabina MF.TS od Faraone wykonana jest zgodnie z normą 137.1, zapewnia 60o nachylenie, a także stopnie o szerokości 15 cm. Dzięki nim użytkowanie drabiny jest jeszcze wygodniejsze. Drabina pomyślnie przeszła testy na przewracanie boczne, a dzięki krzyżowi stabilizującemu, może być bezpiecznie rozstawiana w zróżnicowanych warunkach.

Maksymalne obciążenie drabiny Faraone MF.TS to 150 kg/m2. Drabina dostarczana jest wraz z deklaracją bezpieczeństwa oraz dokumentacją techniczną. Producent nakłada na drabinę 5 lat gwarancji.

Tabela z wymiarami dla poszczególnych modeli 

Model Waga (kg)A (cm)B (cm)C (cm)D (cm)E (cm)F (cm)
150/MFTS5403281131481505880
200/MFTS7503521131721655890
250/MFTS8603761131961805890
300/MFTS10753761131961805890

 

 

Opinie

Zweryfikowany zakup

10/10

Super drabina, oceniam ją 10/10 dobry zakup!

Zweryfikowany zakup

SUPER ZAKUP

Kupiłem 3 sztuki o różnej wielkości. Wszystkie znajdują zastosowanie w mojej branży.
Jestem zadowolony z zakupu. Kontakt z przedstawicielem ECI bezproblemowy, a transakcja wykonana błyskawicznie.
Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam!

Zweryfikowany zakup

Serdecznie polecam

Bardzo solidnie wykonana drabina. Jest stabilna, a to oznacza że bezpieczna. Wykonana z dobrej jakości materiałów. Warta polecenia.

Zweryfikowany zakup

Najlepsza cena!

Polecam serdecznie, poniewaz udało mi się kupić u Was tę drabinę w najlepszej cenie na rynku. Dziękuję!

Zweryfikowany zakup

SUPER

Szybka dostawa, drabina spełnia nasze oczekiwania. Polecamy!