Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Elektryczna giętarka REMS CURVO 50 do gięcia rur na zimno metodą przeciągania, do 90°

Elektryczna giętarka REMS CURVO 50 do gięcia rur na zimno metodą przeciągania, do 90°
Elektryczna giętarka REMS CURVO 50 do gięcia rur na zimno metodą przeciągania, do 90° Elektryczna giętarka REMS CURVO 50 do gięcia rur na zimno metodą przeciągania, do 90° Elektryczna giętarka REMS CURVO 50 do gięcia rur na zimno metodą przeciągania, do 90°
Brak opinii

REMS CURVO 50 - Uniwersalne, zwarte elektronarzędzie do gięcia rur na zimno metodą przeciągania, do 90°. Bez imadła, o szerokim zastosowaniu. Do rzemiasła i przemysłu. Na plac budowy i do warsztatu.

Elektryczna giętarka REMS CURVO 50 do gięcia rur na zimno metodą przeciągania, do 90°

Twarde, półtwarde, miękkie rury miedziane, również cienkościenne Ø 10–42 mm. Rury ze stali nierdzewnej do systemu połączeń zaciskowych Ø 12–42 mm. Rury stalowe DIN EN 10255 (DIN 2440) Ø 1/4–11/4”. Rury stabilizowane Ø 14–50 mm (pozostałe materiały – patrz REMS Curvo).

REMS Curvo 50 – Gięcie dużych rur bez zagnieceń.

Natychmiast gotowa do pracy, bez ustawiania. Szybki i powolny bieg do dokładnego gięcia. Szybka wymiana segmentów gnących i elementów dociskowych.

 

REMS Curvo 50 – Gięcie dużych rur bez zagnieceń.

Uniwersalne zastosowanie

Do prac ślusarskich oraz w technice sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i hydraulice. Bardzo odpowiednia do rur stalowych EN 10255, rur w systemach zaciskowych, do twardych i półtwardych rur miedzianych oraz cienkościennych rur grzewczych wg EN 1057.

Zalety systemu

Segmenty gnące i ślizgi REMS Akku-Curvo 22 V, REMS Curvo i REMS Sinus (strona 135) pasują także do członu napędowego REMS Curvo 50 z zabierakiem czworokątnym 10–40 i podpórką 10–40. Umożliwia to łatwe utrzymanie zaplecza narzędziowego i wyklucza pomyłki

Oszczędność kosztów

Giętarka dzięki zaoszczędzeniu kształtek amortyzuje się już po niewielu gięciach. Zredukowane koszty zakupu kształtek, składowania i pozyskania. Ograniczenie miejsc lutowania, połączeń zaciskowych oraz czasu pracy. Zwiększenie niezawodności przez zmniejszoną ilość połączeń rur

Konstrukcja

Zwarte, poręczne elektronarzędzie, które siły i naprężenia procesu gięcia skupia w swoim wnętrzu. Wszędzie możliwe natychmiastowe użycie bez jakichkolwiek czynności nastawczych. Prosta, szybka praca bez wysiłku, np. gięcie pod katem 90° rury stalowej Ø 1¼" trwa tylko 37 s. Szybki i wolny bieg umożliwia precyzyjne gięcie. Możliwość wykonywania łuków podwójnych, piętrowych i odwrotnych.

Segmenty gnące i elementy dociskowe

Optymalne dopasowanie segmentu gięcia i elementu ślizgowego zapewnia gięcie określonego materiału bez pęknięć i fałd. Skala stopniowa na każdym segmencie gnącym i znacznik na każdym elemencie dociskowym umożliwiają precyzyjne gięcie. Szybka wymiana segmentów gnących i elementów dociskowych. Segmenty gnące i elementy dociskowe dla różnych rozmiarów rur, materiałów i promieni gięcia (strona 135). Segmenty gnące i elementy dociskowe REMS Curvo 50 (Ø 35 R 100, Ø 42 R 140, Ø 50 R 135, Ø 1" R 100, Ø 1¼" R 140): stabilne pod względem kształtu i nacisku segmenty gnące z żeliwa sferoidalnego oraz elementy dociskowe z wysokowytrzy małego, łatwopoślizgowego, wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu.

Napęd

Mocna, bezobsługowa przekładnia. Zabezpieczenie nabiegowe w obu kierunkach przez poślizgowe sprzęgło bezpieczeństwa. Niezawodny silnik uniwersalny, 1000 W. Prawe i lewe obroty. Płynny elektroniczny impulsowy włącznik do szybkiego i powolnego biegu.

 

Giętarka elektryczna REMS VURVO 50 - Osprzęt, segmenty gnące i elementy dociskowe w ofercie!

Opinie