Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Giętarka hydrauliczna do rur REMS PYTHON - gięcie do Ø 2”, 63 mm

Giętarka hydrauliczna do rur REMS PYTHON - gięcie do Ø 2”, 63 mm
Giętarka hydrauliczna do rur REMS PYTHON - gięcie do Ø 2”, 63 mm Giętarka hydrauliczna do rur REMS PYTHON - gięcie do Ø 2”, 63 mm Giętarka hydrauliczna do rur REMS PYTHON - gięcie do Ø 2”, 63 mm Giętarka hydrauliczna do rur REMS PYTHON - gięcie do Ø 2”, 63 mm
Brak opinii

REMS PYTHON - Masywna hydrauliczna giętarka do rur zapewniajaca dokładne giecie rur do 90°. Do rzemiosła i przemysłu. Na budowę i do warsztatu. Rury stalowe DIN EN 10255 (DIN 2440) Ø ⅜ – 2” rury  wielowarstwowe Ø 32 – 63 mm

Giętarka hydrauliczna do rur REMS PYTHON - gięcie do Ø 2”, 63 mm

Masywna hydrauliczna giętarka do rur zapewniajaca dokładne giecie rur do 90°. Do rzemiosła i przemysłu. Na budowę i do warsztatu.

Rury stalowe DIN EN 10255 (DIN 2440) Ø ⅜ – 2” rury  wielowarstwowe Ø 32 – 63 mm

REMS Python – wyjątkowo łatwe giecie do Ø 2”, 63 mm. Idealna dla rur stalowych DIN EN 10255 oraz dla rur wielowarstwowych systemów zaciskowych

REMS Python – wyjątkowo łatwe gięcie do Ø 2", 75 mm. Idealna dla rur stalowych EN 10255 i dla rur wielowarstwowych systemów Pressfi tting. Również do wykonywania łuków i odsadzek w wielu płaszczyznach.

Uniwersalne zastosowanie

Do prac ślusarskich, w technice sanitarnej i grzewczej oraz w budowie maszyn i urządzeń. Doskonale nadaje się do rur stalowych EN 10255 i do rur wielowarstwowych systemów Pressfi tting.

Zalety systemu

Tylko jeden napęd giętarki dla całego zakresu roboczego do Ø 2", Ø 75 mm. Dlatego magazynowanie jest łatwe i tanie. Nie jest możliwa pomyłka

Zaleta kosztowa

Giętarka do rur amortyzuje się już po niewielu gięciach dzięki zaoszczędzeniu na złączkach. Bez kosztów na złączki, składowanie i zaopatrywanie. Zaoszczędzenie na spawach, zaciskach i czasie pracy. Zwiększona pewność przez zmniejszenie ilości połączeń rur.

Budowa

Mocny, kompaktowy napęd olejowo-hydrauliczny z zamkniętym, nie wymagającym konserwacji systemem hydraulicznym. 2 wsporniki rolek ślizgowych i 2 rolki ślizgowe tworzą zamkniętą ramę gnącą zapewniającą dużą sztywność i precyzję podczas gięcia. Górny wspornik rolek ślizgowych jest odchylany, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie rury, z zaznaczonymi pozycjami wkładania rolek ślizgowych odpowiednio do wielkości giętej rury, ze skalą kątową 0 do 90°. Górny wspornik rolki ślizgowej z przesuwaną w bok płytą rolki ślizgowej do wykonywania łuków wypukłych i odsadzek, również w wielu płaszczyznach. Wszędzie można natychmiast użyć. Brak prac nastawczych. Proste, szybkie, niemęczące prace, np. kolano 90° Ø 63 mm tylko 60 s. Podstawa na 3 nogach (osprzęt).

Segmenty gięcia i rolki ślizgowe

Segmenty gięcia St dla rur stalowych, odporne na zniekształcenia i nacisk, z wysoko wytrzymałego odlewu sferoidalnego. Segmenty gięcia V dla rur wielowarstwowych, odporne na zniekształcenia i nacisk, z odpornego na skręcanie odlewu aluminiowego kokilowego. Patrz strona 127. Oznaczenie na każdym segmencie gięcia zapewnia gięcie dokładne wymiarowo. Kątomierz o skali kątowej 0 do 180° zapewnia precyzyjne gięcie, dostępny jako osprzęt. Optymalne dopasowanie segmentów gięcia i rolek ślizgowych zapewnia gięcie określonego materiału bez pęknięć i fałd. Rolki ślizgowe o wysokiej wytrzymałości zapewniają podparcie siły nacisku z niewielkim tarciem. Szybka wymiana segmentów gięcia i rolek ślizgowych dzięki prostemu systemowi mocowania.

Napęd

Hydrauliczny napęd z siłownikiem hydraulicznym z wysokiej jakości walcowanej rury hydraulicznej. Zabezpieczenie przed przeciążeniem posuwu hydraulicznego w przednim skrajnym położeniu tłoka dla bezpiecznych prac. Ergonomiczna dźwignia posuwu umożliwia wytwarzanie ciśnienia ręczną pompą hydrauliczną z niewielką siłą. Nie ma niebezpieczeństwa zmiażdżenia dzięki ograniczeniu końcowemu dźwigni posuwu i zaworom nadciśnieniowym, gwarantuje to wysokie bezpieczeństwo pracy.

REMS PYTHON - OSPRZĘT

Opinie