Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Ręczna hydrauliczna giętarka do rur REMS SWING - gięcie do 90°

Ręczna hydrauliczna giętarka do rur REMS SWING - gięcie do 90°
Ręczna hydrauliczna giętarka do rur REMS SWING - gięcie do 90° Ręczna hydrauliczna giętarka do rur REMS SWING - gięcie do 90° Ręczna hydrauliczna giętarka do rur REMS SWING - gięcie do 90°
Brak opinii

REMS SWING - Praktyczne narzędzie do pracy jedną ręką, do precyzyjnego gięcia rur do 90°. Idealne do pracy w miejscu montowania.

Ręczna hydrauliczna giętarka do rur REMS SWING - gięcie do 90°

Praktyczne narzędzie do pracy jedną ręką, do precyzyjnego gięcia rur do 90°. Idealne do pracy w miejscu montowania.
Miękkie rury miedziane, również cienkościenne Ø 10–22 mm, Ø 3/8–7/8” s ≤ 1 mm. Miękkie rury miedziane w osłonie Ø 10–18 mm Ø 3/8–5/8” s ≤ 1 mm. Rury stalowe w osłonie do systemów zaciskowych mapress C-STAHL Ø 12–18 mm. Miękkie stalowe rury precyzyjne Ø 10–18 mm s ≤ 1 mm. Rury stabilizowane Ø 14–32 mm.

REMS Swing – gięcie rury w miejscu jej układania.
Uniwersalna w zastosowaniu do wielu rur. Szybka praca dzięki opatentowanemu szybkiemu posuwowi i ruchowi powrotnemu. Niezawodny, pewny posuw zapadkowy. Idealna również do rur w osłonie.

REMS Swing – gięcie rury w miejscu jej układania. Niezwykle lekka, niezwykle mała, niezwykle poręczna. Uniwersalna do wielu rodzajów rur. Szybka praca dzięki praktycznej dźwigni uniwersalnej do szybkiego posuwu i szybkiego powrotu. Niezawodny, pewny posuw zapadkowy. Idealna również do rur w osłonie.

Uniwersalne zastosowanie

W technice sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i hydraulice. Również do rur grzewczych cienkościennych i gładkich miedzianych wg EN 1057, oraz rur w systemach połączeń zaciskowych.

Oszczędność kosztów

Giętarka dzięki zaoszczędzeniu kształtek amortyzuje się po niewielu gięciach. Redukcja kosztów zakupu kształtek, składowania, pozyskania. Ograniczenie miejsc lutowania, zaciskania i czasu pracy. Zwiększona pewność instalacji przez zmniejszenie ilości połączeń rur.

Konstrukcja

Zwarta, sprawdzająca się na budowie. Poręczna i lekka, napęd tylko 0,9 kg. Szerokie zastosowanie, z wolnej ręki, również w trudno dostępnych miejscach. Łatwa, szybka praca, np. gięcie rury miedzianej Ø 22 mm w zaledwie 9 s. Oznakowane segmenty gnące zapewniają precyzyjne gięcie. Możliwość wykonywania łuków wypukłych i piętrowych. Lekka, szybka wymiana segmentów gnących. Nośnik ślizgu S Ø 10 – 26 mm, obracany odpowiednio do giętego rozmiaru rury, ze ślizgami do rur Ø 10 – 26 mm, ⅜ – ⅞". Nośnik ślizgu Ø 32 mm ze ślizgami do rur Ø 32 mm. Osprzęt do gięcia odwrotnego do Ø 22 mm, ⅞".

Segmenty gnące i elementy poślizgowe

Z bardzo wytrzymałego, o wysokich własnościach ślizgowych, wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu. Segmenty gnące patrz tabela 123.

Napęd

Stabilny napęd ze sprawdzonym, niezawodnym posuwem grzechotkowym w całym zakresie roboczym do Ø 32 mm. Praktyczna wielofunkcyjna dźwignia umożliwiająca szybki posuw i powrót to oszczędność czasu i wygoda.

Opinie